Nervų sistemos vystymosi sutrikimai

[Total: 0    Average: 0/5]

Smegenų ir nugaros smegenų smegenys ir nervų išvarža yra sutrikimų, susijusių su nervo vamzdžio uždarymu per vaisiaus gyvenimą. Dėl to padangos ir nervų audinys perkelia ne kaukolę ar nugarą, nes praranda nervų sistemos kaulo dangą. Tokie defektai gali būti paveldimi, bet jie taip pat pasireiškia aplinkybių aplaidumo atveju (pvz., Jei nėštumo metu nėra folio rūgšties). Jie taip pat gali egzistuoti kartu su kitais įgimtais malformacijomis.

Nervų vamzdžių anomalijos yra viena iš dažniausių vystymosi sutrikimų. Smegenų išvarža dažniausiai pasireiškia kaukolės pakaušio srityje, retai - priekinės srities, o stuburo išvarža pasireiškia stuburo krūtinės juosmens srityje. Priklausomai nuo smegenų maišelio turinio, skiriasi smegenys (tik išorinės smegenys) ir smegenų ir nervų (taip pat yra smegenų ar nugaros smegenų audinio).

Atliekant paciento tyrimą nustatomas skirtingo dydžio ir tūrio navikas, pasikeitus intrakranijiniam slėgiui. Spinalinės išvaržos simptomai gali apimti jutimo sutrikimus ir parenciją apatinėse galūnes, priklausomai nuo nugaros smegenų pažeidimo lygio.

Transtorakinė ultrasonografija, kompiuterinė tomografija arba galvos magnetinis rezonansas yra naudinga šių defektų diagnozei. Gydymas grindžiamas chirurginiu išvaržų maišelio turiniu pašalinimu ir išvaržos poros uždarymu.

Vienos kameros protėviai

Vienos kameros petnešos yra sukurtos neatsižvelgiant į tai, kad pirmagalis nesidalijama į du pusrutulius. Smegenys yra sferinė struktūra, kurioje yra viena kamera. Šis defektas yra retesnis nei smegenų ir nugaros smegenų išvaržos.

Priklausomai nuo formos sunkumo, liga gali lydėti sunkūs neurologiniai sutrikimai, kartu su veido kaulo anomalijomis - vaikai su tokio tipo defektais gyvena labai greitai. Lengva forma sutrikimai nėra būdingi, gali atsirasti tik variklio sutrikimai ir intelekto sutrikimai.

Tačiau vaikų gyvenimas nėra žymiai sumažintas. Diagnozės pagrindas yra galvos magnetinis rezonansas. Defektas dažnai egzistuoja kartu su kitais centrinės nervų sistemos struktūros ir funkcijos sutrikimais.

smegenėlių ar kirminų hipoplazija

smegenų ar kirminų hipoplazija yra susijusi su aplinkos aplaidumu ir infekcinių, cheminių ir hipoksijos veiksnių veikimu, kitiems - dėl genetinių pokyčių.

Hipoplazija gali paveikti visas struktūras, tačiau taip pat gali atsitikti taip, kad sutrikimai yra susiję su sutrikimais tik vienoje smegenų ar širdies srityje.

Ši liga gali egzistuoti kartu su intelekto sutrikimais, tačiau defekto metu gali pasireikšti tik eisenos ir pusiausvyros sutrikimai, niztagmas, drebėjimas ir nenormalūs žodžiai. Šio defekto diagnostinis tyrimas taip pat yra galvos magnetinis rezonansas.

Kitos centrinės nervų sistemos anomalijos

Molekulinės kūno disgenezė dažnai būna imčių tyrimuose vaikams, turintiems neurologinius simptomus. Tai pasireiškia centrinės nervų sistemos hipoksijos metu nėštumo metu arba dėl genetinių sutrikimų kartu su kitomis anomalijomis.

Mantijos ir smegenų pusrutulių defektai dažniausiai pasireiškia dėl jų nesuvyniojimo ar plataus svyravimo. Vaikai su tokiais defektais yra protiškai atsilikusių, serga epilepsija, kenčia nuo paresis su padidėjusia raumenų įtemptimi ir mažais galvos skausmais. Jie paprastai miršta ankstyvoje vaikystėje.

Žvalgomosios ir išsiliejusios kortikos displazijos pasireiškia epilepsija ir neurologiniais simptomais kalbos sutrikimų forma ir tik nedideliais paresiso sritimis. Šį defektą galima gydyti chirurginiu būdu.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*