Pagrindinė procedūra yra gliukokortikosteroidų vartojimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Saldasis sindromas yra dermatologinė liga, pasireiškianti eriteminiais-oedematinių-skysčių pažeidimais, kurie yra panašūs į tuos, kurie stebimi daugiaformės eritemos metu. Liga pasižymi staiga ir dažnai karščiu pradžia, padidėjusi baltųjų kraujo ląstelių koncentracija kraujyje ir infiltracijos su neutrofilais ligos protrūkių metu.

Sweet's sindromo asociacija su imunologiniais kompleksais nebuvo patvirtinta. Liga gali būti ūminės myelogeninės leukemijos peržiūra arba simptomas, rečiau - kiti proliferaciniai mielomos kilmės procesai. Tiek odoje, tiek periferiniame kraujyje dažnai randama mielodisplazinių neutrofilų, pasižyminčių nepilnu segmentu ir vadinamųjų "mikroskopinių neutrofilų". branduolio chromatino kondensavimas.

Saldaus sindromo simptomai

Labiausiai saldus sindromas yra susijęs su liemens, galūnių ir veido oda. Dėl eriteminių pažeidimų, kurių intensyviai raudona spalva, perimetru gali išsivystyti pūsleliai arba, rečiau, pustuliai. Liga dažnai būna susijusi su sisteminiais simptomais, ypač sąnarių ir raumenų skausmu. Kartais pastebimi akies obuolio struktūrų pokyčiai.

Padidėjusi pagrindinė kūno temperatūra nėra pastovus reiškinys, taip pat neutrofilų skaičius periferiniame kraujyje ne visada didėja. Anomalijos gali išnykti spontaniškai, o dažniausiai, jei jie nėra gydomi, per kelias savaites jas galima pakeisti. Yra "Sweet's" juostos recidyvai.

Saldūs komandos atpažinimas

Saldaus sindromo diagnozė yra pagrįsta greitomis ir intensyviomis raudonomis eritematinėmis žydėjimo sąlygomis ir būdinga histologinė audinių fragmentų nuotrauka (baltos daugiabranduolinės ląstelės su leukocitoclazijos simptomais dominuoja infiltracijose).

Diagnostiniame procese yra naudingas padidėjęs leukocitų kiekis serume, kurio neutropenija yra per didelis, ir sąnarių bei raumenų skausmas.

Saldo sindromo gydymas

Pagrindinis gydymo būdas yra gliukokortikosteroidų, kurių gydymas beveik iš karto pasireiškia terapiniu poveikiu, vartojimas, karščiavimas sumažėja ir odos pažeidimai atsitinka, nepaliekant nuolatinių pasekmių.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*