Pagrindinės arterijos stenozė (aortos stenozė)

[Total: 0    Average: 0/5]

Aorto arterijos stenozė (Coarctatio aorta). Stenozė isthmi aorta) yra įgimtas širdies nepakankamumas, atsirandantis be cianozės ar nutekėjimo.

Pagrindinėje arterijoje gali pasireikšti aortos stenozė:
- Botalla arterinio kanalo išvažiavimo vieta,
- žemiau žarnos išleidimo vietos (subdukcinis reduktorius),
- virš kanalo išėjimo (superlaidžioji susitraukimai).

Pagrindinės arterijos stenozės simptomai (aortos stenozė)

Dėl aortos stenozės, viršutinė kūno dalis (ty viršutinė kūno dalis, apatinė kūno dalis, apatinė kūno pusė, apatinė kūno pusė ir apatinė kūno dalis) yra sumažinta. virš stenozės) padidėja kraujospūdis. Stebimi kraujospūdžio ir širdies susitraukimų dažnio skirtumai tarp viršutinės ir apatinės galūnių. Aortos koarktatoje gali būti stebimas stiprus sistolinis šurmulys virš širdies pagrindo, taip pat gali pasireikšti sistolinis krūtinės drebulys (katės murmėjimas).

Pagrindinės arterijos susiaurėjimas išplečia kairį skilvelį, o širdį galima išplėsti į kairę ir į dešinę. Taip pat gali būti įrodyta, kad širdies siluetu pasikeičia radiacinė būklė. Aortos lankas dažnai nematomas, o dalis pakilusios aortos yra aiškiai matoma.

Suaugusiesiems aortos siaurėjimas dažnai pasireiškia vadinamosios aortos stenozės forma. Taip yra dėl to, kad apatinių šonkaulių briaunų šonkaulių skaičius buvo sumažintas, papildant veiksnius, t. Y. Dėl būdingų nuostolių apatinių briaunų briaunose. Okluziją sukelia šoninės cirkuliacijos išsiplėtę indai. Elektrocardiograma rodo kairiojo elektrinės ašies nukrypimą ir kairiojo skilvelio pertekliaus požymius.

Pagrindinės arterijos stenozės (aortos stenozės) gydymas

Aortos stenozės gydymas yra operacinė procedūra, apimanti stenozės pašalinimą ir aortos sujungimą.
Zhaneta Malec

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*