Persijos įlankos neliečiamumas be leidimo (pilnas)

[Total: 0    Average: 0/5]

Neteisinga (pilna) sinusinė anemija yra būklė, kai yra sumažėjęs sinusinio mazgo sužadinimas ir sinusų prieširdžių laidumo anomalijos. Sinusinė anemija gali atsirasti dėl bėgių nervų įtampos pokyčių (padidėjimo).

Liga yra fiziologiniu ar patologiniu buvimu. Tarp pastarųjų sąlygų reikėtų paminėti: sutrikus kvėpavimo takų pralaidumą, bronchų dichotomiją, padidėjusį intrakranijinį spaudimą.

EKG diagrama rodo visiškai nereguliarus, kintamas P-P intervalus. Atsitiktinė sinusinė anemija nepriklauso nuo kvėpavimo fazės (priešingai nei kvėpavimo sinusinė anemija, kur širdies ritmas įkvepiant pagreitėja, o širdies ritmas sulėtėja pasibaigus jos galiojimo laikui).

Sinusinės anemijos gydymas

Atropinas vartojamas sinusinės anemijos gydymui, kai širdis susitraukia mažiau nei 50 susitraukimų per minutę ar yra mažų mesti simptomų.
Zhaneta Malec

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*