Pirminis hormoninis sutrikimų branduolys

[Total: 0    Average: 0/5]

Branduolio pirminis hormoninis gedimas gali atsirasti dėl įgimto branduolių trūkumo, kuris yra lytinių organų diferencijavimo stadijoje esantis kraujo indų vystymosi ar funkcinis sutrikimas, tiekiantis branduolį vaisiaus gyvybei.

Be to, dėl genetinių chromosomų skaitmeninių, struktūrinių ar funkcinių sutrikimų (pvz., Kai yra papildoma X chromosoma (Klinefelter sindromas), gali išsivystyti sėklidės pirminis hormonų sutrikimas.

Kitos priežastys, susijusios su pirminiu hormoniniu sutrikimu, yra: įgyta branduolinė atrofija (poatrauminė, uždegiminė, uždegiminė, išeminė), posttraumazinė arba pooperacinė kastracija (sėklidžių vėžio gydymui), senėjimas (su amžiumi sutrikusios endokrininės funkcijos) ir Leydig trūkumas ląstelės.

Pirminio endokrininio nepakankamumo simptomai

Esminis endokrininės sistemos nepakankamumas klinikiniame endokrininės sistemos sutrikimų turinčių sėklidžių etape priklauso nuo amžiaus, kuriuo šie sutrikimai pasireiškė.

Vaisiaus laikotarpiu pirmas pirminio hormoninio gedimo branduolyje simptomas yra išoriniai lyties organai, kurie nėra visiškai diferencijuoti. Gali būti vidinių lytinių organų, tačiau jiems būdingas skirtingas brandos laipsnis, priklausomai nuo hormoninės vaisiaus gonadų funkcijos, jų vystymasis taip pat priklauso nuo steroidų, išsiskiriančių kitose vietose, išskyrus gonadus, įtaka.

Esant pirminiam endokrininiam nepakankamumui, sėklidės dažniausiai yra laikomos laukiančiomis (kamieno lizdas ant apatinio varpos paviršiaus) ir kriptorichido (be sėklidžių).

Prieš ir per numatomą seksualinio paauglio laikotarpį nepastebima paauglių požymių, kūnas turi eunhechoidinę struktūrą ir lytinio potraukio nėra. Sumažėja paciento nuotaika, atsiranda nuovargis ir silpnumas. Penki erekcija ir sperma egzema nėra ir pacientai yra nevaisingi.

Paciento fizinis tyrimas rodo didelį augimą, ilgas galūnes, trumpa bagažą, siauras pečių diržas ir platus klubo dirželis. gynine struktūra). Be to, riebalinis audinys yra nusėda klubų ir krūtų liaukų srityje, nėra veido plaukų augimo, galvos ir paakių plaukų, varpos, kapšelio ir branduolių yra mažesnės. Be to, nėra balso mutacijos, o oda sausa ir šviesi.

Vėliau, po lytinio brendimo, varpos erekcija silpnėja ir išnyksta, nes ligos progresuoja, spermos ejakuliacija taip pat nepastebima, lytinį varalą mažėja, pacientai yra apatitiški, silpninami ir kenčia nuo nevaisingumo.

Paciento tyrimas parodo įprastą kūno struktūrą, galvos ir pakilusių plaukų slinkimą, raumenų atrofiją, odos bėrimą ir sausumą. Kartais gali išsivystyti ginekomastija (krūtų padidėjimas). Be to, hormoninių testų metu pastebėta nemažai anomalijų.

Pirminio endokrininio nepakankamumo gydymas

Pirminis endokrininis nepakankamumas gydomas testosterono preparatais (pvz., Testosteronu). Dėl ligos proceso organizme trūksta šio hormono (nepaisant padidėjusios hipofizio sekretuojančių gonadotropinų koncentracijos, kuri normaliomis sąlygomis stimuliuoja testosterono branduolius testosterono gamybai, liga tokios reakcijos neparodo dėl to, kad nėra ar branduolinio audinio sutrikimas).

Po kelių savaičių testosterono vartojimo atsiranda brendimo, lytinio potraukio, varpos erekcijos ir spermos egzemos simptomų (pastebėti simptomai susiję su Klinefeltero sindromu, kuris yra dažniausia branduolių pirminio hormoninio sutrikimo priežastis). Be to, kaulų mineralų tankis didėja ir paciento nuotaika gerėja. Deja, neįmanoma stimuliuoti spermatozoidų formavimo kanalų veikimo.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*