Prarijų atrijų pertvaros praradimas

[Total: 1    Average: 5/5]

Prarijų pertvaros praradimas (lat. Defectus septi atriorum) yra defektas, kuris susideda iš fiziologinio nesugebėjimo uždaryti vožtuvo ovalo atidarymo arba visiškai nesant pertvaros tarp širdies atriumų. Visiškai silpnosios defektos formos nesant pertvaros būdingas bendras arioventrikulinis kanalas, jungiantis visas širdies ertmes.

Atskyrimo praradimo tipai dėl defekto vietos:
- Septum secundum - praranda viršutinę priekinės sienelės dalies dalį.
- pirminio pertvaros praradimas (septum primum); - praradimas priekinės dalies pertvaros apatinėje dalyje. Tai dažnai įvyksta dvipusio vožtuvo gedimo atveju.

Prieširdies pertvaros defekto simptomai

Jei pirminis pertvara yra sugedęs, kraujas pratekėja iš kairiojo atriumo į dešinįjį atriumą.

Taip pat pastebima:
- dešinė priekinė ar dešiniojo skilvelio dilatacija ir hipertrofija,
- padidėjęs kraujo tekėjimas per plaučių indus;
- sistolinis murmėjimas kairėje krūtinkaulio dalyje, II ir III tarpšakiniame rajone,
- II tono suskaidymas, nesikeičia priklausomai nuo kvėpavimo fazės.

Radiologinis tyrimas parodo, kad: dešiniojo atriumo ir dešiniojo skilvelio išsiplėtimas, pagrindinio plaučių kamieno dilatacija ir arterija bei jos atšakos, maža aortos arka, padidėjęs plaučių kraujagyslių traukimas ir plyšių išsiplėtimas.

Aptikta EKG testas: kairiojo elektrinės ašies nukrypimas, Hisa pluošto dešiniojo kojos bloko charakteristikos su pailgintu PQ.

Elektrokardiogramoje (EKG) antrinio tipo defektas turi elektrinės ašies nukrypimą nuo dešiniojo ir jo dalinio ar viso kojos bloko.

Prieširdies pertvaros defekto gydymas

Vaisto prieširdžių pertvaros defekto gydymas yra tik operacinis.
Zhaneta Malec

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*