Prieširdžių bangų dažnis padidina Windows

[Total: 0    Average: 0/5]

Prieširdžių plazdėjimas (lotyniškas) fibrillatio atriorum) yra širdies ritmo sutrikimas, pasireiškiantis pernelyg greitu, bet reguliariu, elektriniu ir sistoliniu ariumu. Prieširdžių sužadinimo dažnis yra apytikriai. 250-300 / min.

Prieširdžių plazdėjimo priežastys ir įvaizdis

Prieširdžių plazdėjimo priežastis gali būti neNazaraktinis kontaktinis centras vienoje iš ančių, sukeliantis jaudulį, kurio greitis yra 260-340 / min. Susijaudinčios sužadinimo bangos skleidžia daugybę krypčių. Atrioventrikulinis mazgas gali atlikti iki 200 smūgių per minutę. Taigi, tai iš dalies blokuoja tokios greito sužadinimo bangos laidumą nuo atriumo prie skilvelių, dėl kurių skilveliai susitraukia maksimaliu 120-170 / min. Dažniu.

Skvarbos atleidimas iki maždaug 200 / min. Sukelia bloko atsistatydinimą, o kamera susilpnėja dėl prieširdžių susijaudinimo. Taigi, nepaisant greito prieširdžių aktyvumo ir inhibuojančio atrioventrikulinio mazgo poveikio, širdies veikla gali būti normalus arba šiek tiek pagreitintas.

Prieširdžių trombozė dažniausiai susijusi su organinėmis širdies ligomis, tokiomis kaip širdies liga ar prieširdžių virpėjimas. Kardiomiopatijos, išgyvenusios prieširdžių atvėrimas, miokardo infarktas ir perikarditas. Kartais tai atsiranda sveikiems žmonėms, kai serga nuo širdies sukeltų ligų, pvz., astmos atveju. plaučių, tulžies pūslės ar smegenų uždegimas.

Prieširdžių virpėjimo simptomai

Paroksizminių prieširdžių plazdėjimo simptomai yra:
- širdies širdies plakimas;
- dusulys
- galvos svaigimas,
- vainikinių arterijų skausmas;
- staigus širdies susitraukimo greitis arba lėtėjimas dėl paciento kūno padėties pasikeitimo,
- greitesnis gimdos kaklelio venos okliuzija,
- reguliarus skilvelių ritmas,
- galimas neatidėliotinas atrioventrikulinių blokų kintamumo atvejis.

Lėtinis prieširdžių plazdėjimas gali sukelti širdies nepakankamumą.

Prieširdžių plazdėjimo diagnozė

Prieširdžių plazdėjimo diagnozė pagrįsta EKG tyrimo rezultatais.

Be to, galimas pažeidimas gali būti užregistruotas flebograma, kuri registruoja prieširdžių bangas daug dažniau nei skilvelių bangos.

Diferencinės diagnozės metu prieširdžių virpėjimas yra mažiau įprastas, kai yra kairiojo veninio išėjimo stenozė ir hipertiroidizmas, o širdies susitraukimų dažnis yra normalus.

Prieširdžių plazdėjimo gydymas

Dėl paroksizminio prieširdžių plazdėjimo gydymas apima chinidino vartojimą su foxglove, elektrine kardioversija, lanatozės C, beta adrenerginių receptorių blokuojančiais vaistais.

Lėtinis prieširdžių plazdėjimas ištaisomas elektrine kardioversija, naudojant skaitmenitus ir chinidiną, siekiant išlaikyti matuojamumą. Lėtinio prieširdžių plazdėjimo atveju kardioversija greičiausiai neturės norimo poveikio.
Zhaneta Malec

- Vidaus ligos ", Andrzej Szczeklik, ed. Praktinė medicina, Krokuva.
- "Interna Harrisona", Fauci, Braunwald, Isselbacher, Wilson, Martin, Kasper, Hauser, Longo, Ed Czelej, Liublinas.
- Vidaus ligos ", Francisekas Kokotas, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
- Interna ", Włodzimierz Januszewicz, Franciszek Kokot, ed.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 227 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*