Priešlaikinė ejakuliacija. Sperma

[Total: 0    Average: 0/5]

Apskritai sunku apibrėžti priešlaikinę ejakuliaciją, o ankstyvos ejakuliacijos apibrėžimas nėra aiškus. Ši anomalija turėtų būti vertinama ne tik laiko atžvilgiu, bet ir abiejų partnerių seksualinio pasitenkinimo požiūriu.

Pagrindinė priešlaikinės ejakuliacijos problema yra nepakankama ejakuliacijos kontrolė, dėl kurios neįmanoma pasiekti lytinių partnerių pasitenkinimo savo gyvenimu.

Priešlaikinės spermos ejakuliacijos skyrius

Priešlaikinė spermos ejakuliacija gali būti pirminė arba antrinė. Antro tipo sutrikimas įvyksta vyrams tam tikru gyvenimo momentu, prieš kurį problema neįvyksta.

Antrinę priešlaikinę ejakuliaciją paprastai sukelia organiniai veiksniai, tokie kaip nervų sistemos, prostatos ligos ar farmakologiniai preparatai.

Pirminio pobūdžio spermos ankstyvoji ejakuliacija būdinga normalios ejakuliacijos nebuvimu ankstesniame gyvenimo etape. Ši problema veikia jaunus vyrus. Tai dažnai yra dėl funkcinių priežasčių, pvz., atsiranda refrakcinės hiperaktyvumo ar padidėjusio varpos reakcijos į aktyvius dirgiklius metu.

Yra vyrų grupė, gerai reaguoja į psichoterapiją, nes pirminės rūšies spermos ankstyvos ejakuliacijos priežastys gali būti psichogeniškos.

Priešlaikinės spermos ejakuliacijos diagnozė

Diagnozuojant priešlaikinės spermos ejakuliaciją, svarbu tinkamai surinkti interviu. Svarbiausia yra atskirti ejakuliacijos sutrikimus ir varpos erekcijos sutrikimus.

Šios problemos dažnai egzistuoja. Taip pat svarbu atskirti pirminius ir antrinius sutrikimus, kuriuos sukelia organinės problemos, o jų diagnozavimas ir gydymas yra būtini ankstyvos spermos ejakuliacijos gydymui.

Priešlaikinės spermos ejakuliacijos gydymas

Priešlaikinės spermos ejakuliacijos gydymas pirmiausia priklauso nuo priežasties, sukeliančios sutrikimus. Pagrindiniai preparatai, naudojami terapijoje, yra vaistai, blokuojantys serotonino reabsorbciją, pvz., paroksetinas, fluoksetinas, sertalinas. Taip pat galima vartoti klomipraminą.

Priešlaikinės spermos ejakuliacijos (elgesio terapijos) gydymas psichoterapija šiuo metu yra svarbus pacientams, sergantiems pirminiais sutrikimais, ypač sensoriniu padidėjusiu jautrumu.

Tokiais atvejais tepalams sutepti gali būti naudojami tepalai ir kremai, kurių sudėtyje yra vietinių anestetikų. Šiuo metu psichoterapiniai metodai nenaudojami antrinės priešlaikinės ejakuliacijos atvejais, kaip ir anksčiau.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*