Prognozė Prognozė yra gana sėkminga

[Total: 0    Average: 0/5]

Bowenoid papulozė yra odos sutrikimas, kurį sukelia žmogaus papilomos virusas HPV 16, kuris taip pat yra susijęs su lytinių organų piktybiniais navikais.

Bowenoidinė papilozė būdinga vienkūnių pažeidimų, daugiausia susijusių su jaunais žmonėmis. Histologiniame paveikslėlyje parodytos Boweno tipo intraepiederminės karcinomos ypatybės, tačiau su švelniu kursu, linkusiu spontaniškai pasitraukti.

Bowenoido papulozės simptomai

Vyrams odos pažeidimai yra plokšti gabalai ant gilių, apatinės odos ir varpos odos. Moterims pažeidimai atsiranda vulkanų lūpose ir aplink išangę. Nešvarumai yra plokšti arba šiek tiek užaugę ir spalvoti. Svarbu, kad ligai būdingas silpnas klinikinis vaizdas, tačiau histologiškai jis būdingas onkologiškai nerimą keliančiomis savybėmis.

Papulozės bulenoido eiga yra lėtinė ir lėta. Kintamųjų nutraukimo tendencijos dažniausiai susijusios su vyrais, moterims ligos trukmė gali būti net daugelį metų, o vyresnio amžiaus moterims gali pasireikšti navikų atsiradimas.

Vyrams, turintiems Bowenoid papulozę, lytinius partnerius paprastai neveikia išorinės lyties organų anomalijos, tačiau kartais šie pokyčiai daro poveikį gimdos kaklei.

Bowenoido papulozės diagnozė

Bavenoidinės papuolos diagnozė turi būti pagrįsta odos pažeidimų klinikinėmis savybėmis, tipine vieta ir būdingu ligos eiga. Tai naudinga įrodyti anomalijas atliekant histologinį audinių fragmentų tyrimą.

Bavenoidinės papuolos diagnozė turėtų būti patvirtinta virusologiškai. Diferencijavime atsižvelgiama į mažų condylomas ir klebono planus buvimą vyrų ir moterų spalvos pažeidimus, esančius aplink vulva.

Bahenoidinės papuolos gydymas ir prognozė

Bowenoid papulozės terapija naudoja skystą azotą, kad užšaldytų pokyčius ir lazerio terapiją. Prognozė ligoje gana sėkminga, dažniausiai gydymas yra veiksmingas.

Be to, papulozės bulenoidas linkęs pasisukti spontaniškai. Blogiau prognozuojama atvejų, kai vėžys atsirado nuo jo pirmtako.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*