Reumatinės polimilagijos aptikimo kriterijai yra skirtingi

[Total: 0    Average: 0/5]

Reumatinių polimialgijų diagnozei nustatyti yra skirtingi kriterijai. Kai kurie iš jų atsižvelgia į paciento amžių (virš 50 metų). Rekomenduojama stebėti šiuos simptomus: a) vienerių metų b) ryto standumas (trunka ne mažiau kaip vieną valandą); b) greitos raudonųjų kraujo ląstelių kritimas (daugiau kaip 40 mm po vienos valandos); c ) skausmingi simetriniai simptomai, kurie trunka ne mažiau kaip 6 savaites. Žinoma, kitos ligos, kurios sukelia panašius negalavimus, turi būti pašalintos, o paciento klinikinė būklė po gydymo glikosteroidais turi sparti gerėti.

Reumatinių polimialgijų diagnozei būtina įvykdyti visas pirmiau nurodytas sąlygas (įskaitant gerą gydymo reakciją). Kiti kriterijai (pagal paukštį) šiek tiek modifikuoti ir parodyti didesnį jautrumą diagnozuojant ligą. Diferencijavime daugiausia atsižvelgiama į ligas, tokias kaip fibromialgija, hipotirozė, depresija, kitos sisteminės jungiamojo audinio ligos (pvz., Plaučių liga, plaučių liga, plaučių liga, plaučių liga, plaučių liga ir tt). reumatoidinis artritas, polimiozitas).

Reikėtų apsvarstyti galimybę panašiam vėžio ar infekcijų klinikiniam eigai.

Reumatinės polimalgijos gydymas

Pirmajai farmakologinei preparatai reumatinės polimialgijos terapijoje yra gliukokortikosteroidai (pvz., Gliukokortikosteroidai). Prednisone), kurie po vartojimo greitai ir greitai išgydo (kliniškai pagerėja po 1-2 dienų). Tada vaisto dozė atitinkamai sumažinama, preparatas palaipsniui nutraukiamas (gydymo trukmė turi būti 6-12 mėnesių, po to patartina visiškai nutraukti gliukokortikosteroidų vartojimą).

Per didelis dozės sumažinimas gali sukelti ligos pasikartojimą, tačiau šiek tiek padidėjusį vaistinių preparatų kiekį greitai pagerėja paciento klinikinė būklė. Gliukokortikosteroidų šalutinis poveikis gali būti apsvarstytas gydant metotreksatu. Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai gali būti naudingi tik nedidelei pacientų grupei, sergantiems reumatine polilialgija, jei simptomai yra nedideli.

Taip pat būtina stebėti gydymo veiksmingumą, įvertinti ligos proceso aktyvumą ir jo galimą pasikartojimą, periodiškai įvertinti raudonųjų kraujo ląstelių kritimo (ESR) reakciją.

Reumatinės полимиальгии prognozė
Reumatinės polimialgijos prognozė daugeliu atvejų yra sėkminga, nes steroidų terapija turi patenkinamą poveikį ir ligos procesas dažnai savaime išsitempia. Klinikiniai simptomai paprastai išnyksta pacientams. Kai kuriems pacientams ligos pasikartojimas pasireiškia daug mėnesių ar metų po gydymo nutraukimo.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*