Reye sindromas Tai labai retos ligos

[Total: 0    Average: 0/5]

Reye sindromas yra labai retas ligas. Jis pasižymi kepenų steatosze ir encefalopatija. Tai pasireiškia vaikystėje nuo 1 iki 5 metų amžiaus. Ji vystosi gana greitai po virusinės infekcijos.

Reye sindromo patogenezė nėra gerai suprasta. Tai gali sukelti: gripo virusai, Coxackie, rusų infekcija, ECHO, raudonukės virusas, salicilato ir tetraciklino apsinuodijimai, medžiagų apykaitos sutrikimai, susiję su riebalų rūgštimis.

Reye sindromo simptomai

Reye sindromas iš pradžių pasireiškia kaip nepakankama kvėpavimo takų infekcija. Galima pasireikšti vėmimas, dirglumas, lėtas ir kepenų padidėjimas be gelta. Šiuo laikotarpiu amoniako, bilirubino ir serumo aminotransferazių koncentracijos yra normalios.

Daugelis Reye sindromo pacientų yra sveiki, tačiau gali išsivystyti ir koma. Mirtį gali sukelti progresuojantys metaboliniai sutrikimai ir kepenų nepakankamumas. Nuolatiniai neurologiniai sutrikimai gali likti pacientams, kurie išgyvena, nepaisant sunkių ligos eigos.

Reye sindromo gydymas

Reye sindromo gydymas yra susijęs su smegenų edemu, hipoglikemijos, intraveninio citrullino vartojimo ir kraujo perpylimo prevencija.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 227 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*