Riebalų audinio uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Aprašyti keli klinikiniai riebalinio audinio uždegimo formos. Dažniausiai diagnozuojama spontaninė ligos rūšis (Weberio ir krikščionybės liga), kurią pasireiškia skausmingi navikai, panašūs į poodinio audinio pažeidimus, esančius daugiausia apatinėse kojose, o rečiau - bagažinėje. Liga dažniausiai pasireiškia baltosiomis moterimis.

Riebalinių audinių uždegimo klinikiniam eigai dažnai prieštarauja sąnarių ir raumenų skausmas bei febrilinės ligos. Po poodinių audinių pastebėti anomalijos paprastai išlieka kelias savaites, o gydant jie palieka būdingus randų pažeidimus. Kai kuriais atvejais fistulas gali susidaryti, išleidžiant tankias išskyras.

Riebalinių audinių uždegimo metu dažnai pastebima sąnarių, serumo membranų ar inkstų ligų sąveika. Kartais yra pažeistos kepenys ir kraujotakos sistema. Kepenų audinio uždegimas gali pasireikšti kartu su poodiniu mazgeliu ir kasos ligų, ypač su pseudocitais, išemija, po traumos ar uždegiminiais procesais, sambūvio. Kai kuriais atvejais yra sąnarių uždegimas ir yra kitokia forma su būdingais klinikiniais požymiais.

Riebalinių audinių uždegimo diagnozė

Riebalinio audinio uždegimas gali būti diagnozuotas po to, kai mikroskopu buvo aptikti tipiniai morfologiniai pokyčiai, pastebėti riebaliniame audinyje, po to, kai buvo pašalinta iš nukentėjusių sričių. Taip pat svarbu nustatyti, ar kiti sutrikimai egzistuoja kartu su riebalinio audinio uždegimu, kuris dažnai pasireiškia šia liga (pvz., Riebalinio audinio uždegimo liga ar riebalinių audinių uždegimo liga). kasos pokyčiai, reumatinės ligos). Kartais liga yra pirmas simptomas patologijų, kurios vystosi kasoje, ateityje.

Riebalinio audinio uždegimo diferenciacijoje reikia atsižvelgti į naviko eritemą, poodinio audinio pokyčius iškart po infekcijos. Svarbu nustatyti, ar liga yra izoliuota, ar kito sindromo dalis (pvz., Kitokios kilmės liga, kitos kilmės liga ar kitos kilmės liga). (pvz., mezoterinis arteritas, sisteminė raudonoji vilkligė). Taip pat turėtų būti neįtraukta tyčinio odos pažeidimo žmonėms, turintiems įvairių psichinių sutrikimų.

Diagnozuojant riebalinių audinių uždegimą taip pat reikia atsižvelgti į pagalbinių tyrimų rezultatus. Šios ligos paūmėjimo metu pastebimas reikšmingas raudonųjų kraujo kūnelių skilimo reakcijos greitis (padidėjęs OB dydis), taip pat padidėja vadinamųjų "kraujo kūnelių" koncentracija. Ūminės fazės baltymai (pvz., C reaktyvusis (CRP) ir leukocitozė su dominuojančiais neutrofilais.

Laboratoriniai tyrimai rodo, kad sumažėja hemoglobino, raudonųjų kraujo ląstelių ir hematokrito kiekis, o kartais ir proteinurija su padidėjusiu raudonųjų ir baltųjų kraujo kūnelių kiekiu šlapimo nuosėdose. Pacientams, sergantiems kasos liga, padidėja kasos fermento aktyvumas - lipazė kraujo serume.

Riebalinio audinio uždegimo gydymas ir prognozavimas

Atskirtas riebalinio audinio uždegimas yra gydomas nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo, o ligonio, kuriame yra didesnis ligos intensyvumas, skiriami gliukokortikosteroidai arba imuninio poveikio reakciją slopantys vaistai (imunosupresantai), pvz. ciklofosfamidas arba ciklosporinas.

Esant kitų ligų, kurių metu riebalų audinyje uždegimo pokyčiai vystosi, egzistavimas, pagrindinės ligos gydymas yra labai svarbus.

Riebalų audinio uždegimo prognozė yra kitokia, tai daugiausia priklauso nuo ligos sukėlėjus, skirtingų organų ir sistemų pažeidimų išsivystymo laipsnį bei komplikacijų atsiradimą. Savo spontaniškumo formoje riebalinio audinio uždegimas vyksta su ligos simptomų intensyvinimo laikotarpiais ir jų palaipsniu susilpnėjimu.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*