Širdies neurozė (nervų kraujotakos distonija, Da Costa sindromas, neurozinė distonija)

[Total: 0    Average: 0/5]

Širdies neurozė (nervų kraujotakos distonija, Da Costa sindromas, neuropatinė distonija) yra psichogeninių simptomų sindromas. Da Coste 1871 m. Apibūdino kaip funkcinį nerimo sutrikimą. Dažniausia psichikos sutrikimų priežastis yra paciento nesėkmė profesiniame ar asmeniniame gyvenime, mažai savigarbos ar nerimo neurozės.

Širdies neurozės simptomai

Nervinės ir kraujotakos distonijos simptomai išreiškiami bendrais vegetatyvinės neurozės požymiais. Širdies neurozės tipiški simptomai yra greitas nuovargis su maža fizine jėga, kvėpavimo sutrikimai, skausmas širdies plakimo srityje, dusulys, širdies plakimas, širdies plakimas ir galvos svaigimas, miego sutrikimai, padidėjęs bendrasis nerimas ir hiperhidrozė. Šie simptomai yra lėtiniai ir keičiami remisijos laikotarpiais.

Elektrocardiografinių tyrimų metu pastebimi sinusų infarkto ir repolarizacijos sutrikimai, atsirandantys ramybėje. Kvėpavimo anemija išnyksta po atropino ar apnėjos. Pratimai ir vartojant kalio chloridą ar beta adrenerginius blokuojančius vaistus išnyksta papildomų susitraukimų.

Diferencialinė širdies neurozės diagnozė

Paprastai širdies neurozės diferencijavimas iš organinių širdies ir kraujagyslių ligų yra fizinių pratimų negalavimų nutraukimas.

Širdies neurozės gydymas

Sergamumai tęsiasi daugelį metų ir vykdomi su prisiminimų laikotarpiais, dažnai sprendžiami spontaniškai. Gydymas, pašalinus organinius simptomų pagrindus, grindžiamas psichologine pagalba.

Neurozės gydymui svarbus vaidmuo tenka paciento judėjimui ir dietai, nes jie vengia stimuliatorių stimuliantų, pvz., dietinio priedo ar dietinio priedo naudojimas. kava, energetiniai gėrimai, stipri arbata ar alkoholis. Aktyvus gyvenimas ir sportas turi teigiamą poveikį pacientui. Sustiprėjusiose valstybėse raminamieji vaistai, pvz., Vandens repelentai, turi palaikomąjį poveikį. bromo ir barbitūrinės rūgšties dariniai.
Zhaneta Malec

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*