Skleiskite akonų pažeidimus

[Total: 0    Average: 0/5]

Keli aksonų pažeidimai yra diagnozė, kurią padarė patomorfologai, remiantis mikroskopiniu pažeisto audinio įvaizdžiu. Galvos atvaizdavimas kompiuterine tomografija rodo tik smegenų, kurių smegenyse yra mažos hemoraginės fokuso vietos, apimtį.

Tokie pokyčiai paprastai atsiranda jauniems žmonėms po traumų, kai smegenų audinys juda į kitą pusę ir pasikeičia smegenų pusrutulyje priešais stimulą. Jėga, praeinanti per struktūras, sukelia tam tikrų nervinių jungčių ištempimą ir įtrūkimą. Išskleistos akoninės žalos būklė pasireiškia sąmonės netekimu, atsirandančiu nuo trauminio stimulo poveikio momento.

Sąmonijos sutrikimai gali trukti iki kelių dienų, o sugadintų smegenų struktūrų funkcijos grįžta po skirtingų laikų, net po kelių mėnesių. Kartais pacientai kenčia po trauminio sindromo, kurio simptomai gali atsirasti net kelerius metus po traumos. Terapinis gydymas skirtas smegenų kraujagyslių susiaurėjimui ir kraujo tūrio mažinimui, naudojant deguonies slėgio didinimo kraujyje mechanizmą. padidėjusio intrakranijinio slėgio atveju imamasi veiksmų siekiant sumažinti jo vertę.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*