Šlapimo takų mikozė

[Total: 0    Average: 0/5]

Šlapimo takų mikozė dažnai yra besimptomiai, o pacientai nepraneša apie šlapimo takų problemas ar apie sisteminį pobūdį klinikiniame procese. Geriamoji infekcija gali būti susijusi su karščiavimu gydymo antibiotikais metu, o tai gali reikšti antrinę grybelinės infekcijos vystymąsi.

Iš disjurijos atsiranda šie simptomai: skausmas ar deginimas poravimosi metu, dažnas pojūčio stumdymas ir šlapimo pernešimas. Grybai grybų pavidalu gali turėti įtakos šlapalo užkimšimo ar pelės ir urepinio jungties vystymuisi.

Šlapimo takų mikozės diagnozė

Šlapimo takų mikozė diagnozuojama, rodant, bent dviejų šlapimo kultūrų, kad Candida genties mielių kiekis viršija tam tikrą kiekį. Jei grybeliai randami šlapime, paprastai jie rodo kolonizaciją, o ne infekciją.

Remiantis kiekybiniu kultūros rezultatu ir didesniu leukocitų kiekiu šlapime, neįmanoma atskirti šių dviejų būsenų. Patogeninių ligų progresavimas dažnai siejamas su inkstų infekcija, kuri daugeliu atvejų yra kraujui ir atsiranda daugybėje mikropuruose, matomuose CT vaizdais.

Šlapimo takų mikozės gydymas

Asimptominių atvejų gydymas šlapimo mikoze nėra būtinas, išskyrus žmones su sutrikusiu imunitetu arba invazinį šlapimo takų gydymą.

Mirozė paprastai išnyksta, kai antibiotikai pašalinami arba kateteris pašalinamas iš šlapimo pūslės. Jei yra požymių, reikalingų kateterizuoti toliau, reikia pakeisti kateterį arba naudoti vieną metodą, kuris susideda iš daugybės šlapimo pūslės kateterizavimo.

Šlapimo sistemos mikozė su klinikiniais simptomais gydoma priešgrybeliniais preparatais. Terapijoje buvo naudojami tokie vaistai kaip flukonazolas ar amfotericinas B. Perkutaninės inkstų fistulės formavimasis (nefrostomija) padidina šlapimo takų mikozės gydymo tikimybę.

Šlapimo takų mikozės prognozė

Šlapimo takų mikozė daugeliu atvejų yra prognostiškai, neatlieka nuolatinių pasekmių ir nesukelia komplikacijų. Bloga prognozė - tai atvejai, kai priežastis yra sutampančios sąlygos, dėl kurių organizmo imuninė sistema silpnėja. Tokiu atveju liga gali pasikartoti ir kartu veikia sutrikdytos sistemos gynybos funkcijos pasekmės.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*