Smoke out – nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Rūkymas priklausomybė, kuri daugeliu atvejų lemia negalios ir mirties pacientui. Pasak JAV statistiniu tyrimu, rūkymas sumažina žmogaus gyvenimą vidutiniškai 13 metų. Nenuostabu, kad daugelis bando mesti išgelbėti sveikatą. Tačiau įsitikinkite, kad tai yra labai sunku. Priežastis yra priklausomybė nuo nikotino. Bet lengva išvengti, jei jūs manote, purslų pardavėjų „Dūmų“. Jie teigia, kad mesti rūkyti yra įmanoma, jei per 14 dienų gydyti burnos medicinos nikotino.

Purškimo Rūkymas Dūmų

„Dūmų“ žada atsikratyti jums blogų įpročių 2 savaites. Be to, ji turi teigiamą poveikį sveikatai, skaičių. Jis teigė, kad ne vėliau kaip per 14 dienų jūs gausite: Rīga,

 • šviežią kvapą;
 • balta šypsena;
 • gražus ir gerai apsirengęs plaukai;
 • pilnas uoslė.

Jūs nebeturite tvaikas cigarečių dūmų. Eik šalin kosulys, ir jūs jausitės daug geriau. Be to, jums bus mesti rūkyti be:

 • valios ir nikotino vartojimo nutraukimu;
 • svorio padidėjimas ir padidėjęs apetitas;
 • psichikos diskomfortas ir nuotaikos svyravimai.

Naudojimo nurodymai „Dūmų

Purškimo Rūkymas „Dūmų“ jums reikia purkšti į burną kasdien. Iš papročius skaičius neribojamas. Jis turėtų būti taikomas, jei manote, kad nikotinas poreikį. Gydymo kursas paprastai 2 savaites. Tada purkšti „Dūmų“ jums nebereikia. Jūs pasiduoti cigaretes amžinai.

Sudėtis „Dūmų

„Dūmų“ pagal oficialioje svetainėje, apima:

 • medicinos nikotino išvengti abstinencijos simptomų ir slopinti potraukį rūkymui;
 • gotu kola – už atminties gerinimo;
 • Šv. Jonažoles – už normaliai nervų sistemos;
 • pipirmėčių, eukaliptų, melisa, mėta, už gaivų burnos kvapą.

Aišku, pagal pardavėjų „Dūmų“ pagrindinis poveikis yra numatyta vadinamoji medicininio nikotino. Jis pašalina cigarečių potraukį. Kitos medžiagos įvykdyti tik pagalbinį funkciją.

READ  Choco Lite šokolado svorio atsikratyti viršsvorio!

Iš gydytojo nuomonė Dūmų

„Dūmų“ nepadės mesti rūkyti. Savo sudėtimi yra medicinos nikotino. Ši medžiaga neegzistuoja gamtoje. Yra tik vienas nikotinas, kad Cigarečių dūmuose.

Tikriausiai pardavėjai „Dūmų“ vadinamas šis terminas įprasta nikotino, kad yra vaistai. Tai yra tas pats, kad cheminis junginys yra rasti cigarečių dūmų. Vienintelis skirtumas yra tikslu. Nikotinas į pleistrų ar kitų vaisto formų, naudojamų su nikotino panaikinant tikslas formą ir nikotino cigarečių dūmai yra skirta tik kad atitiktų žmogaus poreikį rūkyti.

Pažiūrėkime, kaip veikia šiuos produktus, kuriuose yra nikotino ar kitų nikotino receptorių stimuliatorių. Blogas įprotis asmens susideda iš dviejų dalių: fizinės ir psichologinės. Fizinės poveikis nikotino apie medžiagų apykaitą. Psichologinė – apie drag įprotis ant cigarečių, kai susiduria su tam tikrų dirgiklių. Kiekvienas jų savo. Sukelia paprastai keletą dešimčių, o kartais ir kelis šimtus. Jie gali būti:

 • maisto produkto naudojimas;
 • alkoholio vartojimas;
 • galutinis vairavimo;
 • einant į tualetą;
 • skambinti savo žmoną telefoną ir kt.

Mesti rūkyti, žmogus turi įveikti tiek veiksnius – tiek psichologines ir fizines – tuo pačiu metu. Tai sunkiau, nei jas įveikti pavieniui. Todėl galima padaryti taip:. Pašalinti pirmąjį komponentą iš psichologinės priklausomybės ir tada fizinis

Fizinis komponentas išlieka, ir psichologinė kairę, įrankiai nikotino pagrindu. Atsižvelgiant jiems asmuo nėra dūmų ir atpratinti nuo šio įpročio laikyti cigaretę į jo lūpas. Tačiau jis nėra kenčia nuo nikotino vartojimo nutraukimu. Po pacientas atsikrato mechaninio įpročiai daro griežtinti tikromis aplinkybėmis, galite pradėti atsikratyti priklausomybės nuo fiziologinio lygio. Vaistai nikotino atšaukti. Tai gali būti padaryta staiga arba su palaipsniui mažinant dozę.

Taigi, jei „Dūmų“ yra nikotino, kaip nurodyta pardavėjų, ši priemonė yra viena iš asmens nuo rūkymo atsisakymo vaistus. Ar tai reiškia, kad tai yra veiksminga? Tikriausiai ne. Svetainėje, kuri parduoda „Dūmų“, nėra įkvėpti pasitikėjimą. Taip pat gali būti, kad nėra purslų jokiu sudėties nikotino.

READ  Vitaelife Pharma Omega 3 - nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

nerimą šį pareiškimą oficialioje svetainėje:

1. „Dūmų“ yra vienintelis įrankis, kuris padės jums mesti rūkyti.

Iš tiesų, jei jūs „Dūmų“ yra nikotino, jis turi dešimtis kolegomis. Beje, jų efektyvumas dažnai palieka noreti geresnės.

2. „Dūmų“ pašalina priklausomybę ir 14 dienų.

Tai ne tiesa. Dauguma analogus suvartoti per 4 savaites. Kartais jie naudojami ilgiau. Kodėl „Dūmų“ taip greitai atleisti iš nikotino, jeigu ji nesiskiria nuo jų?

3. „Dūmų“ neturi jokio šalutinio poveikio.

Tai neįmanoma. Jei produkto sudėtyje yra nikotino, ar kitų stimuliantų nikotino Cholinerginį receptorių, jis turėtų būti kontraindikacijos, ir šalutinis poveikis. Be į tokių vaistų instrukcijas galite rasti didžiulius sąrašus šalutinį poveikį. Ir nors labai retai, 100% saugus tokios lėšos negali būti įvardytas. Kadangi nikotino receptorių esama daugelyje sričių žmogaus organizme, todėl nikotino ar jo pakaitalai įtakos beveik visus organus ir sistemas.

Visi šie liudija tai, kad pardavėjai „išrūkyti“ teikia neteisingus duomenis apie tai, savybių, sudėties ir klinikinis veiksmingumas šio produkto. Labiausiai tikėtina, kad gausite reguliariai gaivus Purškiamas burnos. Efektyviausias komponentai jame yra pipirmėčių ir eukaliptų. Jie kvapas malonus, bet vargu ar padės mesti rūkyti.

Kaina Dūmų

„Dūmų“ išlaidas …. Tai nieko, jei lyginti su pinigų, kad jūs praleisti mėnesį cigaretėms. Perkate gali pasiūlyti kelis butelius purškimo, todėl jūs galite užbaigti visą gydymo kursą.

Kur pirkti?

Purškimo Rūkymas „Dūmų“ parduodamas oficialioje svetainėje: dūmų-out-aerozolių. Jūs galite jį nusipirkti, užsisakyti pristatymą į artimiausią prie namų pašte. Tam reikia įvesti informaciją į užsakymo formą, nepamirštant nurodyti šalį, kurioje gyvenate. Po to, kai gaus kvietimą atgal į telefoną, reikia patvirtinti užsakymą žodžiu. Siuntinys bus sukurta kitą dieną. Po kelių dienų galite eiti į paštą ir pasiimti savo aerozolių.

READ  Nomidol - vaistinė, nekilnojamojo nuomonės, pirkti dabar kaina

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 667 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*