Spirulina – Nuomonės apie lieknėjimą įspėjimus

[Total: 0    Average: 0/5]

Spirulina – Nuomonės apie lieknėjimą įspėjimus

Kas yra Spirulina?

Spirulina po vandeniu

Spirulina yra žalia-mėlyna spiralės formos dumbliai. Jis brandinamas šiltoje, šarminėje, druskingoje vandens aplinkoje, kuri yra mirtina kitiems organizmams. Griežtos sąlygos Spirulina yra higieniškai švarus augalas. Šio augalo mitybos ir medicinos pranašumai buvo žinomi šimtus metų. Tai buvo gerai žinoma dėl labai išsivysčiusių kultūrų. Senovės laikų Spirulina buvo naudojamas actekuose, taip pat Afrikos, Afrikos, kuris slėnyje gyveno ežerų. Tai taip pat buvo pagrindinis Mayano žmonių maistas Meksikoje.

Kaip veikia Spirulina?

Neįprasta Spirulina sudėtis daugelį dešimtmečių naudojo daugelio ligų prevencijai ir gydymui. Iš pradžių buvo patvirtintas infekcijos kontrolės veiksmingumas nuo tymų iki gripo ir ŽIV. Dėl didelio mineralinio kiekio Spirulina pašalina rūgščių ir bazių balansą. Be to, augalas detoksikuoja kūną nuo sunkiųjų metalų ir kitų toksinų. Žmonėms, vartojantiems Spirulina, pasireiškė blogojo cholesterolio kiekio sumažėjimas, tuo pačiu padidėjo jo teigiama frakcija. Spirulina turi hematopoetines savybes, nes tai stimuliuoja kaulų čiulpai ir taip gamina baltųjų ir raudonųjų kraujo kūnelių. Kadangi sudėtyje yra lengvai įsisavinto geležies, jis turi teigiamą poveikį hemoglobino gamybai, kuris yra būtinas deguonies transportavimui organizme.

Spirulina

Spirulina yra geležies šaltinis, kurį organizmas lengvai įsisavina, taip pat kalio, kalcio, sieros ir jodo. Jame taip pat tiekiami mikroelementai, manganas, cinkas ir silicis. Jame yra labai retas gama-linoleno rūgšties (GLA) pobūdis tik moteriškuose maisto produktuose ir kai kuriuose augaliniuose aliejuose, pvz .: “GLA”, “GLA”, “GLA”, “GLA” ir “GLA”. Vakarinės aliejaus, grybų aliejaus, linolo rūgšties, vitamino B12, geležies, RNR ir DNR rūgščių, stiprus Antioxidantai, žalias chlorofilas, mėlynasis dažiklis, fitocyaninai ir daugiau nei penkiolika karotinoidų, įskaitant geriausiai žinomą β-karotiną, Spirulina yra 10 kartų daugiau nei morkose. Tai tik pasirinkti ingredientai, kurie daro sveikatai įtaką kūnui.

Spirulina vartojimui

Spirulina yra tiek daug maistinių medžiagų, kurių negalima lyginti su kitais augalais. Spirulina yra vienas iš dumblių, kuriame natūraliai yra daug junginių, būtinų ląstelių regeneracijai ir augimui. Juose yra daug baltymų (apie 60-70%), todėl jie yra puikus priedas prie vegetariškų patiekalų. Verta prisiminti, kad baltymų trūkumas veda prie organizmo augimo slopinimo, jo fizinio ir intelektualinio vystymosi slopinimo, o po to sumažina organizmo imunitetą. Dumbliai taip pat turi beveik visą vitaminų ir maistinių medžiagų paketą. Jose yra beveik visi vitaminai B, įskaitant vitaminą B12, beta karotiną, zeaksantiną, vitaminą C, E ir K.

Didelio kiekio vertingų maistinių medžiagų dėka dumbliai rekomenduojami visiems žmonėms, kurie nori ilgalaikės sveikatos ir aktyvaus gyvenimo.

Aukštos kokybės ingredientų turinys rekomenduojamas vartoti Spirulina kaip Spirulina tabletės, dumblių priedas ir praturtinkite dietą kiekvienoje sveikos mitybos formoje per išskirtinį fizinį ar psichinį įtampą. Ypač rekomenduojami papildai, kurių sudėtyje yra Spirulina žmonėms po sunkių ligų, kad sumažėtų organizmo rūgštingumas, nors tai turėtų būti esminė bet kokios dietos sudedamoji dalis.

Spirulina naudojimas:

 • hipotirozė;
 • anemija – geležies stokos anemijos profilaktika ir gydymas, įvairios piktybinės anemijos formos, įskaitant kraujo vėžį (leukemiją)
 • mėsa be dietos
 • žarnyno gryninimas ir virškinimo trakto mikrofloros rekonstrukcija, lėtinės žarnos ligos, kolorektalinio vėžio prevencija;
 • kūno valymas ir detoksikacija nuo sunkiųjų metalų ir kitų toksinų, įskaitant radioaktyviąsias;
 • Spirulina milteliai

  dumbliai yra svarbi dezaktyvavimo dietos dalis;

 • lieknėjimas – sumažina apetitą tiekėdamas maistines medžiagas (1 g Spirulina yra 1 kg įvairių daržovių mitybos požiūriu!)
 • vėžio profilaktika ir gydymas, profilaktika po vėžio;
  Infekcijos;
 • sinusitas, rinitas, kosulys – Spirulina nukreipia kūną;
 • skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opos, apatinių galūnių opų;
 • odos ligos;
 • lytinių takų uždegimai;
 • širdies ir kraujagyslių ligų, ypač hipertenzijos ir aterosklerozės, prevencija.

Rekomenduojami preparatai yra Spirulina Max ir Ocean21. Jie ypač rekomenduojami vegetarams, Allergy sergantiems ligoniams ir žmonėms, sergantiems lėtiniu peršalimu.

Smalsumas – ar žinojote, kad Spirulina:

 • yra 2300% daugiau geležies negu špinatai?
 • 3900% daugiau beta karotino nei karotenas?
 • 375% daugiau baltymų nei tofu?
 • 300% daugiau kalcio nei pieno?
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*