Susitraukimas Premature postnatal contractions

[Total: 0    Average: 0/5]

Pacientui jautrus per ankstyvo gimdos susitraukimo simptomai yra netolygus širdies plakimas ar net širdies pertraukimas (kompensuojamasis poilsis).

Žmonės su smegenų aterosklerozė gali patirti galvos svaigimą ir apsinuodijimo požymius dėl kompensacinės pertraukos.

Priešlaikinių eksopatinių susitraukimų diagnozė

Klinikinio tyrimo metu po ankstyvos susitraukimo nustatoma širdies anomalija su kompensaciniu intervalu. Esant fiziniam diferencialiniam ekstrasistolinio švelnumo tyrinėjimui nuo visiško prieširdžių virpėjimo ar ritmo sutrikimų II anatrio ventrikulinio blokadoje, pastebėta, kad pirmasis ekstrasistolo tonas yra garsesnis ir suskaidytas. Periferinė širdies susitraukimų dažnis gali būti neaptinkamas (širdies susitraukimų dažnio deficitas) ankstyvo papildomų susitraukimų atveju.

Jei yra daug papildomų susitraukimų ar kompensacinio poilsio atveju, fizinis patikrinimas yra nepakankamas. Be to, visiškai diferencinė diagnozė ekstrasistolinio nepastovumo ir kitų neatitikimų grindžiama elektrokardiografiniu tyrimu.

EKG (elektrokardiografinis) tyrimas gaunamas vaizdas yra būdingas:
- priešlaikinio papildomo prieširdžių susitraukimo atveju: skirtinga P-lenkimo forma, įprastas QRS sindromas, galimas kompensacinės pauzės trūkumas,
- papildomuose susitraukimuose: atvirkštinė lūžio puotacija, normalus QRS surinkimas,
- priešlaikinio skilvelio susitraukimai: iškraipytas ir išplėstas QRS sindromas, kompensacinis intervalas po skilvelių ekstrasistolės (netaikoma papildomiems švirkščiamiems susitraukimams).

Papildomo nagų suvokimo priešlaikinių susitraukimų gydymas

Individualių ankstyvųjų egzopatinių funkcinės etiologijos susitraukimų gydymas remiasi sveiko gyvenimo būdu, pvz., Sveiko gyvenimo būdo, sveiko gyvenimo būdo, sveiko gyvenimo būdo ir sveiko gyvenimo būdo. fiziniu aktyvumu ir stabdant kenksmingas medžiagas.

Farmakologinis gydymas naudojamas rimtų organinių širdies ligų atveju. Kartais pacientui rekomenduojama vartoti raminamuosius vaistus funkcinių ekstrasistorinių ligų gydymui.

Jei vaistas yra ekstrahuojamas, gydymą nutraukia vaisto sukeliamas sutrikimas.

Papildomi kontraktai su funkcine etiologija, pvz., vegetatyvinėje neurozėje. Daugiafokalne, grupinis ir skilvelių ekstraktorius yra blogiausia prognozė.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*