Tai egzema

[Total: 0    Average: 0/5]

Bulvių egzemai būdinga įvairių dydžių pūslelių ir gerai priveržta danga, esanti ant rankų ir kojų odos. Tai egzema, kurios metu alergenai gali būti tiek iš išorės, tiek iš kūno. Yra žinoma, kad kai kurie junginiai ir cheminės medžiagos, taip pat vietiniai vaistai gali paūmėti ar sukelti odos pažeidimus.

Daugeliu atvejų neįmanoma nustatyti, kas iš tikrųjų yra atsakinga už ligos proceso atsiradimą. Ūminė stiprus egzema kartais susijusi su snukio ir nagų liga.

Poksozinės egzema simptomai

Burbulai yra ant kojų ir rankų, didesni paprastai užima visą paviršių. Prakaito žydėjimas ant rankų pėdos mikozės metu yra ant kojų pirštų paviršių ir nėra nustatytas grybų (greičiausiai reakcija yra alergiška ir perduodama per kraujagysles iš pirštų).

Blogai sustiprėjusių odos pakitimų atveju pastebima tik pažeistų sričių eksfoliacija. Procedūra dažniausiai yra sunki ar lėtinė. Jei egzema sukelia mikozę, odos išbėrimas atsitraukia, jei jis išgydomas.

Stiprus egzemos nustatymas

Kalio egzemos diagnozė yra pagrįsta ligos istorija ir tipiškų vietų pasikeitimais. Taip pat gali būti naudinga ištirti gliukozės pašalinimo iš egzemos priežastis. Liga dažniausiai skiriasi nuo policistinės eritemos ir atskirtos palmių mikozės.

Stiprus egzemos gydymas

Vietinis intensyvios egzemos gydymas apima blisterių pūlimą ir jų turinio evakavimą, taip pat dezinfekavimą ir džiovinimą erozijomis naudojant aerozolius su antibiotikais ir kortikosteroidais. Bendrasis gydymas yra panašus į kitų egzemos formų, kurių sudėtyje yra antialerginių vaistų, ir sunkiais atvejais - glikosteroidais.
Mariusz Kłos

- Odos ligos medicinos studentams ir gydytojams ", Stefania Jabłońska, Tadeusz Chorzelski, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*