Taip pat nėra neįprasta, kad Krzyżowskiego kaulų negalavimai egzistuoja.

[Total: 0    Average: 0/5]

Iš pradžių liga pasireiškia gilesniu krūtų kifozu, tačiau nėra jokių skausmo ar pokyčių radiologinių vaizdų. Dažnai tokia būsena diagnozuojama kaip laikysenos defektas. Pacientai praneša gydytojui dėl blogos jų padėties, rauginimo ar skausmo.

Skausmas dažniausiai būna nugarkaulio srityje, šiek tiek žemiau kyfozės viršuje, ir atsiranda po ilgo stovinčio ar sėdinčio padėties. Pacientai tai apibūdina kaip nuovargio ar kančios jausmą. Po likusio poilsio, ligos sumažėja, kai gulime. Tipiškas skausmas ne spinduliuoja, o stuburo judesių metu jis stiprėja. Tai nėra neįprasta, kad kryžkaulio negalavimai egzistuoja.

Vėliau atsiranda kaulėjimo ir slankstelių vystymosi slopinimo procesų sutrikimai, kurie iškreipia jų šachtus. Po to atsiranda nenormali apkrova, dėl kurios atsiranda augimo sutrikimų. Sumažėja stuburo mobilumas, kuris silpnina raumenis, pastebima nugaros skausmas. Suaugusiesiems deformuojantys pokyčiai neįvyksta, tačiau slankstelių kūnai išlieka deformuoti.

Judusis stuburo sąnaryse yra labai ribotas ir paciento siluetas išlieka patologiškas. Kilo daugiau morfologinių pokyčių, kryžiaus ir nugaros skausmai yra dažni. Reti pastebimi nugaros smegenyse būdingi suspaudimo simptomai, būdingi nugarkauliams. Tiesiog todėl, kad esate sergantis, yra kontraindikacija už sunkų fizinį darbą. Pažeidimų vieta turi įtakos simptomų sunkumui - kuo mažesnės partijos, tuo dažniau pasireiškia simptomai.

Scheuermanno ligos diagnozė

Nustatydami diagnozę pacientą reikia atidžiai apklausti ir ištirti. Diagnostinis procesas padeda nustatyti stuburo krūtinės ląstos kifozę, nustatyti paciento amžių (brendimo metu būdingi simptomai), nugaros skausmas ir stuburo pokyčiai atliekant radiologinį tyrimą.

Šis tyrimas atliekamas vertinant vietinius pažeidimus, nustatant diagnozę, bet ir vertinant gydymo veiksmingumą bei prognozę. Liga turėtų būti atskirta nuo vadinamosios "vaiko ligos". apvalios nugaros dalies - posakalinės anomalijos ir kitos ligos su tarpslanksteliniu disku uždegimu ir įgimtais stuburo pasikeitimais. Panašūs pokyčiai stuburo srityje taip pat pastebimi mukopolisachariduose, distrofinėse kifozėse ir rūgščiai absorbuojančiose granulomose.

Scheuermanno ligos gydymas

Scheumanno ligos gydymas yra pagrįstas neoperatyviniais ir chirurginiais metodais. Iš pirmųjų metodų svarbu sistemingai atlikti pratimus visuose auginančiuose žmonėse. Tačiau tokia reabilitacija nesukelia pakitimų pacientams, kuriems yra išsivysčiusios ligos sindromas.

Rekomenduojama dažniausiai atsipalaiduoti dieną, kai maudosi, o jūs atsipalaiduosite šiuose sportiniuose renginiuose: plaukiojimo, tinklinio ir lengvos lengvosios atletikos, o dviračių, baidarių, sunkiosios atletikos ir atsarginių krovinių pervežimų nerekomenduojama. Neveikiančiose procedūrose naudojami specialūs gipso arba korekciniai korsetai, taip pat vadinami "gipso korsetai". Milvokio korsetas. Naudojami korsetai turi analgezinį efektą.

Tokio gydymo nutraukimas yra lėtas ir laipsniškas. Kitas gydymo būdas yra operacija, kuri retai nurodoma, tik kai kuriais atvejais, ypač kai liga veikia krūtinės ląstos ir juosmens nugarkaulį, kai yra didelių skausmingų problemų ir kai kifozė yra sunkesnė, o kai pacientas nepriima jo arba savo figūrą.

Scheuermanno ligos prevencija

Ligos priežastis nėra žinoma, todėl nėra specialių nurodymų, trukdančių ligai vystytis. Ankstyvi diagnozė ir teisingas gydymas yra svarbiausi metodai, kuriais siekiama sumažinti pacientų, kuriems yra nuolatinės stuburo masto formos, dalį.

Lenkijoje liga diagnozuojama per vėlai ir rekomenduojama tik ginekologija, užkertanti kelią laikysenos defektams, dėl ko amžius gali būti tinkamas gydymui dėvėti korsetus. Manoma, kad tinkamas fizinio lavinimo klases ir stuburo higienos taisyklių laikymasis (daugiausia teisingas sėdimasis) mokykloje ir namuose gali turėti įtakos pacientų, kuriems būdingi visi Scheumanno ligos požymiai, procentais.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*