Tipiška aiški riba iš aplinkos

[Total: 0    Average: 0/5]

Nuolatinė eritema yra odos sutrikimas, būdingas rudos spalvos atskirų išsiveržimų, kurie yra aiškiai atskirti nuo sveikų audinių ir dažniausiai atsiranda toje pačioje vietovėje po farmakologinio preparato, kuris yra atsakingas už odos anomalijų atsiradimą.

Žiedynai sukelia įvairūs terapiniai agentai, daugiausia iš barbitūratų grupės. Be to, acetilsalicilo rūgštis, aminofenazonas, fenacetitinas, sulfonamidai ir kiti vaistai gali sukelti nuolatinę eritemą.

Patvarios eritemos simptomai

Pirminiai žydai yra eriteminiai ir būdingi. Jie labai greitai pasikeitė ir yra horizontaliai ant odos. Būdingas aiškus atskyrimas nuo aplinkos.

Pacientai dažnai nemato pokyčių atsiradimo, nes dažnai nėra sisteminių simptomų. Projiniai paprastai yra vieni, nors kartais gali būti daug odos pažeidimų. Ligos vieta skiriasi, o anomalijos patvarumo laikotarpis svyruoja nuo kelių iki kelių mėnesių.

Jei nustosite vartoti šį vaistą, spalvinimas nedelsiant pasitrauks. Pacientai, kurie retai vartoja tam tikrą farmakologinį preparatą, nesusiję su vaisto vartojimu esant odos pažeidimams.

Produkto pakartotinis įsisavinimas gali būti susijęs su eritemos pasireiškimu spalvos pasikeitimo vietoje. Ši funkcija naudojama diagnostikos tikslais vadinamame "diagnostikos bandyme". poveikio tyrimas, kuris apima vaisto, įtariamo odos pažeidimo priežastimi, administravimą.

Nuolatinės eritemos pripažinimas

Labai ribotos, rudos dėmės, esančios odos lygyje, vienos žydėjimo, bendrų simptomų ir teigiamų specifinių farmakologinių preparatų istorijos neleidžia nustatyti nuolatinės eritemos.

Atsižvelgiant į nuolatinę eritemos diferencialinę diagnozę, reikia atsižvelgti į šias savybes: yra plokščių pigmentinių kerpių (yra gumbelių ir niežėjimo), po uždegiminės spalvos pakitimų (neatsparios recidyvams toje pačioje vietoje) ir plokščių pigmentinių pažeidimų (jie pastebimi jau ankstyvoje vaikystėje).

Nuolatinės eritemos gydymas ir prognozė

Pagrindinis ir vienintelis veiksmingas gydymas yra nuolatinio eritemos sukeliančio preparato atsiėmimas. Prognozė ligoje yra sėkminga, liga nepalieka nuolatinių pokyčių ir nesukelia komplikacijų.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*