Tokio pobūdžio trūkumai gali būti paveldėti

[Total: 0    Average: 0/5]

Nodular arteritis. karščiavimas, silpnumas ir svorio kritimas. Daugeliui pacientų dėl uždegiminių pokyčių atsiranda audinių ir organų išemija, kuri dažniausiai pasireiškia širdies, kepenų, poodinio audinio, inkstų ir virškinimo trakto, taip pat raumenų. Pacientams atsiranda raumenų atrofija.

Akromegalija (hipofizio somatotropinis hiperaktyvumas). Postai. Dvigubas regos sutrikimas ir galvos skausmas yra simptomai, rodantys pažangius augančios adenomos matmenis. Dėl rūgštinių navikų augimo, Turkijos balnelio kaulų struktūra yra sunaikinta, dėl ko ji plinta. Akromegalijos diagnozė.

Pagrindinės arterijos stenozė (aortos stenozė). būdingi nuostoliai apatinių briaunų briaunose. Okluziją sukelia šoninės cirkuliacijos išsiplėtę indai. Elektrocardiograma rodo kairiojo elektrinės ašies nukrypimą ir kairiojo skilvelio pertekliaus požymius. Arterinės stenozės gydymas.

Ebsteino grupė. Ebsteinas dažnai turi prieširdžių pertvaros defektą. Trikusio vožtuvo defektas susideda iš dešiniojo pluošto žiedo dalies ir vožtuvo žiedlapių poslinkio į dešinę skilvelę. Perkeltieji atvartos skirsto dešinę skilvelę į dvi dalis: dešinį skilvelį.

Sumažėjimas skilvelio pertvaroje. Skilvelių pertvaros praradimas. Skilvelių pertvaros praradimas (lat. Defectus sepii ventriculorum) dažniausiai yra įgimtas širdies nepakankamumas, dėl kurio kraujas pratekėja iš kairės į dešinįjį skilvelį, dėl kurio jo hipertrofija didėja kraujyje per mažą kraujotaką. Šis nuostolis gali būti netinkamo vystymosi rezultatas.

Prarijų pertvaros praradimas Prieškario pertvaros praradimas (lat. Defectus septi atriorum) yra defektas, kuris susideda iš fiziologinio nesugebėjimo uždaryti ovalo atidarymo vožtuvą arba visiškai nesudaryti pertvaros tarp širdies atriojaus. Sunkiausio defekto formos išskaidymo stoka yra būdinga bendro kanalo.

Širdies defektai, įgimti cianozės. Jis susideda iš: 1) skilvelio pertvaros defekto, 2) plaučių arterijos stenozės (plaučių liemens), 3) aortos dekstropo (dešinioji aortos pozicija), 4) dešiniojo skilvelio hipertrofija. Fallot tetralogijoje plaučių arterijos stenozė mažina kraujo tekėjimą.

Dvipusis vožtuvas neveikia. yra padidintos. Tarpinės skilvelio pertvaros ertmėje. Systolinis murmėjimas taip pat yra holistinis, dažniausiai papildomas papildomas sistolinis tonas. Dvipolio vožtuvo regurgitacijos gydymas. Pacientams, sergantiems lengvu negalavimu, lauke specialios terapijos nėra.

Nefrozinis sindromas. ) Progresuojamas svorio sumažėjimas turėtų atsižvelgti į vėžio proceso galimybę, o kartu esantis širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimas gali būti susijęs su sisteminėmis ligomis arba bakteriniu endokarditu. Įtarius skrepi ligą, atliekama riebalinio audinio biopsija.

Intrakranijinės hipertenzijos sindromas. Jie praneša apie aklumą regėjimo lauke ar netgi trumpalaikio aklumo atakų. Šią būklę galima atskirti nuo regos nervo uždegimo, nes pradinio pilvochirurginės hipertenzijos fazės metu regėjimo aštrumas nepablogėja. Oftalmologiniame tyrime pastebimas dugnas.

Smegenų insultas. Neurologiniai defektai dažnai išlieka fiksuojami insulto epizoduose, todėl svarbu reguliariai reabilituoti (tinkamas pratimas ir gydymas) atkurti prarastas funkcijas. Mariusz Kłos.

Alzheimerio liga. įvykiai, atminties praradimas dėl savo paties istorijos, yra apribojimų valdyti savo piniginius išteklius ir keliauti savarankiškai. Pastebimas dėmesio sutrikimas gali būti rekomenduojamas nuosekliai atimti pacientą (pvz., 6 iš 100 kiekvieno. Paprastai tai yra atvejis.

Išsėtinė sklerozė. regėjimo sutrikimas, pasireiškiantis centrinės regos zonos praradimu, regėjimo ir spalvos regėjimo pablogėjimu, skausmais orbitoje. Laimei, po kelių savaičių simptomai išnyksta ir retai pasitaiko negrįžtamų pokyčių, dėl kurių atsiranda aklumas. Kartais jie gali pasirodyti.

Trišakio nervo neuralgija. neurologiniai simptomai, daugiausia susiję su pagrindine liga. Trijų navikų nervų neuralgijos simptomai. Tipiško nervo neuralgijos charakteristika yra paroksizminis paplitimas, tačiau tarp tokių sąlygų pacientas apie tai neatsako.

Nervų sistemos vystymosi sutrikimai. ar stuburo, dėl nervų sistemos kaulo dangalo defektų. Tokie defektai gali būti paveldimi, tačiau jie taip pat gali atsirasti aplinkosaugos aplaidumo metu (pvz., Toliau nurodytais atvejais), jei nėštumo metu nėra folio rūgšties, - jeigu nėra folio rūgšties nėštumo metu, - folio rūgšties vartojimo nėštumo metu nebuvimas nėštumo metu vartojant folio rūgštį. Jie taip pat gali egzistuoti kartu su kitais įgimtais malformacijomis.

Šlapimo pūslės inicijavimas. yra apatinės pilvo trikampis defektas, per kurį atsiranda šlapimo pūslės gleivinės. Šlapimo pūslės degeneracijos simptomai. Su šiais pokyčiais gali egzistuoti ir išvarža ir kriptorichidizmas (branduolio nesugebėjimas prisijungti prie kapo). Be to, netinkama klubo sąnario pozicija.

Alerginė pneumonija. Mirties rizika mažėja sekrecijos išsiskyrimo ir svorio sumažėjimo. Alerginės pneumonijos diagnozė. Alerginės pneumonijos diagnostikos procedūroje yra labai svarbu teisingai surinkta istorija, atsižvelgiant į darbo vietą.

Riebalinio tunelio alkūnės nervo sindromas. Jautrumo sutrikimai (ertmės), skausmas, parestezija ir motoriniai sutrikimai, kai silpnumas ir raumenų atrofija, pažeista alkūnės nervu. Dėl jutimo inervacijos nervu nuo mažo ir iš dalies širdies piršto paviršiaus, parestezija būna būdinga jų vietovei. Be to, tai taip pat numatyta

Skrandžio ir dvylikapirštės žarnos pepsinė opa. Tai yra ribotas gleivinės praradimas dėl virškinimo poveikio skrandžio sultims. Skrandžio virškinimo opos paprastai susidaro dėl mažos pilvo kreivės pyloriaus srityje ir dvylikapirštės žarnos opų plytelėje. Per dvylikos mėnesių laikotarpį 90 procentų respondentų buvo moterys. nustatomas Helicobacter buvimas.

Czyrak. vadinamoji "lengvoji teisė". Negyvas žurnalas. Katerio tipo nuostoliai, atsiradę dėl nekrozinių audinių atskyrimo, dažnai palieka mažą randą, kuris atsiranda pašalinus randą. Vykstant bilemo formavimui pastebimas didelis skausmas. Pakeitimų vieta gali skirtis. Czyraki.

Hipoparatiroidizmas. Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra danties emalio baltumas ir punkcijos defektai. Jei hipoparatiroidizmas įvyksta ankstyvoje vaikystėje, tai gali atsirasti dėl mažo galutinio augimo ir protinio atsilikimo. Hipoparatiroidizmo diagnozė. Hipoparatiroidizmas yra diagnozuotas kaip w.

Ūminis gastritas. leukocitų įsiskverbimas, epiteliniai nuostoliai ar gili erozijos. Ūminio gastrito simptomai. Ūminio gastrito simptomai yra labai plati. Tai yra: apetito trūkumas, vėmimas, pykinimas, pilvo slėgis, šoktelėti, kraujavimas. Skausmas dažnai pasireiškia pilve. Gydymas.

Lėtinis alkoholinis hepatitas. atsiranda: splenomegalija, svorio netekimas, pilvo apvažiavimo padidėjimas, galūnių raumenų atrofija, apetito stoka, pykinimas, karščiavimas, silpnumas, bloga nuotaika, gelta, suspaudimo skausmas dešinėje pilvoje. Lėtinio alkoholio hepatito gydymas. Iki šiol ji nebuvo sukurta.

Kepenų cirozė. morfologinis kepenyse. Tai yra: aktyviosios minkštimo praradimas, fibrozė, mazgelių regeneracija, išlaikant tinkamą kepenų struktūrą, trumpalaikės jungtys tarp įgimtos placentos ir venų sistemos. Galimas lėtinis uždegimas, dėl kurio atsiranda kepenų pažeidimas.

Frontalinė susiaurėjusi demencija. elgesio sutrikimai ir pažinimo praradimas, lėtas ir progresinis ligos pobūdis, kitų nervų ir psichinių sistemų ligų pašalinimas ir klinikinių simptomų nebuvimas svajonių būsenoje. Be to, testai gali būti naudingi skiriant frontalinį ir laikiną blizgesį.

Kvėpavimo sistemos sutrikimai. fiziologinis. Didesnėms ertmėms reikia daugiau pažangių ir sudėtingų chirurginių procedūrų. Jei šlapimo pūslė yra diagnozuota iškart po sužalojimo, ypač jei tai įvyksta per dubens operaciją mažesniame kūne, patartina atlikti remonto procedūrą.

Alkoholinė polineuropatija. vieta ir jo apylinkės, taip pat atminties nuostoliai, susiję daugiausia su naujais įvykiais. Wernicke encefalopatija taip pat gali pasireikšti lėtiniu alkoholizmu, kuris pasireiškia nistagmu, judesiu amoralumu, dvigubu regėjimu ir sąmonės sutrikimais. Be to, tai daroma.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*