Toliau pateikiamos neįprastos ligos formos

[Total: 0    Average: 0/5]

Vėjaraupio inkubacinis laikotarpis yra 11-23 dienos. Iš pradžių yra kritulių požymių, tačiau vaikams tai retai. Jie trunka nuo vienerių iki dviejų dienų, būdingi po febrilio būsenos, galvos ir raumenų skausmai, virškinimo trakto sutrikimai.

Atsirandantis bėrimas yra daugybinis bėrimas, nuolat besikeičiančios iškilimų. Visų pirma yra raudona vieta, tada yra vienkartinė ir burbulas su skaidru skysčiu, kuris tampa drumstas. Vėliau formuojamos kriauklės ir kai jos nukrinta, rodytos spalvos atspalviai išnyksta. Būdingas bėrimo požymis yra jo išvaizda keletu požiūrių.

Vėjaraupio vieta yra gana centruotos, dažniausiai pasklindusi ant liemens, galvos (taip pat ir plaukuotoje odoje) odos, tačiau limfose yra mažiau sutrikimų, o ypač retai ligos procesas apima rankas ir padusius .

Atgal žydėjimas vadinamas žvaigždingu dangumi. Be to, dažnai pasireiškia gleivinės membranos, bėrimai, turintys raudonų dėmių ar burbuliukų pobūdį, greitai skverbiasi ir paliekami paviršiniai nuostoliai, dengiami epitelio audinių likučiais.

Simptomai, susiję su bėrimu, dažniausiai yra karščiavimas (paprastai vidutinio sunkumo), odos niežėjimas ir apibendrintas limfmazgių padidėjimas. Neįprastos ligos formos yra: vezikulinės, hemoraginės ir gangreninės (susidarančios dėl stafilokokų ar streptokokų infekcijos).

Vėjaraupio diagnozė

Rabai nėra liga, kurią sunku diagnozuoti. Diagnostikos procese labai svarbu turėti medicinos istoriją ir rasti tipiškų odos pažeidimų su karščiavimo kursu.

Be to, virusų buvimas pažeidimuose gali būti įrodytas atliekant specializuotus tyrimus. Serologiniai metodai taip pat buvo naudojami vėjaraupių patvirtinimui (nustatomas antivirusinių antikūnų titras padidėjimas).

Vėjaraupio gydymas

Žmonėms su normalaus imuniteto ir nesudėtingo ligos eigą gydymas yra tik simptominis. Dezinfekavimo priemonės naudojamos vietoje, pvz., neomicinas aerozolyje. Antihistamininiai vaistai yra skiriami nuo Kalėdų, kartais būtina nutraukti karščiavimą naudojant farmakologinius preparatus. Be to, rekomenduojama vartoti vitaminus, o antivirusinis vaistas aciklovirusas vartojamas didėjant negalavimams.

Žmonėms, kuriems yra imunosupresijos ar komplikacijų, visada reikia gydyti intraveniniu aciklovirusu. Vėjaraupių prevencija yra susijusi su pacientų išskyrimu išdžiūti jų šašas arba vakcinos vartojimą specialių indikacijų atveju, kuri yra susijusi su didelio efektyvumo, iki 70-90 proc.

Vėjaraupių komplikacijos

Vėjaraupyje gali išsivystyti komplikacijos, kurios dažnai kelia grėsmę pacientui. Ypač gali pasireikšti intersticinė gigantiškoji koronarinė pneumonija, centrinės nervų sistemos pokyčiai gali pasireikšti ir smegenėlių uždegimo (paprastai vaikams), neinfekcinio encefalito (dažniausiai suaugusiems), limfocitinio meningito, skersinio nugaros smegenų uždegimo ar galvos galvos nervo paralyžius.

Reti pastebimi širdies raumens, perikardo, inkstų, kepenų, sąnarių, sėklidžių ir ragenos uždegimas. Be to, trombocitų kiekis kraujyje gali sumažėti, dėl ko susidaro krešėjimo sutrikimas. Tarp vėjaraupių komplikacijų taip pat yra bakterinės infekcijos, pavyzdžiui, rožė, virtas, abscesas, purpura, minkštųjų audinių abscesas ar bronchitas.

Nėščiosios vėjaraupiai

Jei moteris, laukianti kūdikio vėžiagyvių parduotuvių, greičiausiai pasirodys įgimtas vėjaraupių sindromas. Simptomai pasireiškia dažniausiai nėščiosioms moterims, kurios per pirmą ar antrąjį nėštumo trimestrą praėjo infekciją, o infekcijos perdavimo vaisiui pavojus yra kelis procentus.

Venticella sukelia nemažai įgimtų malformacijų, m. tarp kitų odos randų, galūnių nepakankamumas, raumenų atrofija, centrinės nervų sistemos pažeidimas (galvos smegenų žievės atrofija, silpnumo silpnumas, veidų nervų pažeidimas ir kt.). Be to, regėjimas gali būti pažeistas ir yra vėžiagyvių naujagimių pavojus.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*