Tuomet jis pakeis “Aortic Lean” suplanuotu būdu.

[Total: 0    Average: 0/5]

Sukuriami specialūs klasifikavimo kriterijai, leidžiantys tinkamai diagnozuoti Marfano sindromą. Tai apima viršutinės ir apatinės dalies santykio sumažėjimą, rankos ilgį, viršijantį paciento aukštį, nugaros smegenų lenkimą (skoliozę arba kyphosis), arachnodactylia (rankų ir pėdų pirštus vadinamųjų "minkštųjų audinių") ir anomalijų stuburo dalis. Pagrindinės šios priežastys yra: arachnostiniai požymiai), krūtinės ląstos defektai (dulkių ar batų gamyba), sumažėjęs alkūnės sąnarių išstūmimas, plokščios pėdos ir centrinė blauzdikaulio galvos dislokacija. skeleto simptomai (mažiausiai 4 iš jų turi būti laikomasi nustatant diagnozę).

Be to, taikant kriterijus atsižvelgiama į lęšio pokyčius, pastebėtus spyruokle esančią lemputę, didėjančios aortos ir jos padėklo dalies išplėtimą bei įstrižą, būdingą sunkiosios padangos juostinių sakralinių pokyčių, kaip parodyta apskaičiuotoje tomografija ar magnetinis rezonansas.

Marfano sindromui, kuris neatitinka tipinių klinikinių simptomų (tai yra vadinamieji "klinikiniai simptomai"), pacientui gali būti suteiktas sveikatos pažymėjimas. Tik genetiniai tyrimai, parodantys genetinės medžiagos lygio defektus, leidžia tinkamai diagnozuoti.

Marfano sindromo diferenciacijoje turėtų būti atsižvelgiama į kitas genetines ligas, daugiausia homocistinurija (panašūs simptomai pasireiškia kaulų sistemoje ir akyse), įgimtos arachnodaktilijos ir mutacijos genų, koduojančių audinių struktūros komponento - II tipo kolageno, V arba XII.

Marfano sindromo gydymas

Marfano sindromo, t. Y. Genetinės mutacijos, gydymo nėra. Siekiant pagerinti prognozę imamasi tik elgesio procesų. Visuose pacientuose rekomenduojama naudoti beta adrenoblokatorių, kurie turėtų būti vartojami chroniškai (jie sumažina aortos spindulių plitimo greitį, taip pagerindami prognozę).

Dozę reikia koreguoti taip, kad širdies susitraukimų dažnis neviršytų 110 smūgių per minutę. Esant beta blokatoriaus netoleravimui, rekomenduojama vartoti kalcio kanalus blokuojančius vaistus (daugiausia diltiazemą arba verapamilį). Kitas būdas tęsti gali būti chirurginis gydymas. Rekomenduojamas aortos dilatacijai arba dilatacijai, tačiau iki svarbių pokyčių pagerėjimo.

Šiuo atveju aortos padėkliuką reikia pakeisti laiku. Operacija nurodoma, kai pagrindinė arterija yra plotis daugiau nei 50 milimetrų (ypač jei anomalija greitai pasiekiama).

Marfano sindromo chirurginis gydymas atliekamas nepriklausomai nuo to, ar yra klinikinių simptomų, ar ligos požymiai. Kartais aortos vožtuvas laikinai permainos kraujagyslių kilimėlių metu.

Prognozė su Marfano komanda

Šiuo metu Marfano sindromas yra daug žadanti sėkmė, o pastaraisiais metais pacientų, sergančių liga, vidutinis išgyvenimas padidėjo, daugiausia dėl beta adrenoblokatorių vartojimo ir aortos chirurginių procedūrų. Marfano sindromu sergantiems pacientams dažniausia mirties priežastis yra aortos aneurizmai, retai - kiti arterijos pažeidimai.

5 metų patirtis po aortos operacijų yra apie 80%. ir Marfano sindromo sergančių pacientų vidutinė gyvenimo trukmė viršija 60 metų. Reikėtų pažymėti, kad nėštumas padidina aortos delaminacijos riziką, todėl rekomenduojama naudoti cezario pjūvį.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*