Ūmus priedų uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Diagnostikos procese ultrasonografija yra mažai naudinga, ji gali būti naudinga tik išskiriant ūminį apendicitą ir ekotopinį nėštumą, ypač jei tyrimas atliekamas transcendenčiai (tačiau chorioninio gonadotropino koncentracija paciento kraujo serume yra labai svarbi, norint diferencijuoti su ekotopine nėštumu).

Kai kurie teigia, kad reikia patikrinti pilvaplėvės skysčių, siekiant patvirtinti diagnozę, jei yra bakterijų arba baltųjų ląstelių. Patartina tamponą išimkite iš gimdos kaklelio kanalo, nors tai dažnai neatitinka gimdos kaklelio ir grybų tyrimų rezultatų - abiejose vietose yra skirtingų bakterijų štamų.

Diagnozuojant taip pat reikėtų atsižvelgti į paciento teisingą ligos istoriją ir negalavimus. Deja, dėl neįprastų simptomų, pastebėtų ūminio papildomo uždegimo ir dažnai netipiško klinikinio ligos eigoje, kartais yra rimtų problemų nustatant tinkamą diagnozę. Svarbu, kad nėštumas praktiškai netaptų ūmiu apendicito vystymusi.

Ūminio apendicito gydymas

Tipiško ūminio papildomo uždegimo terapija grindžiama antibiotikų vartojimu. Kaip ir gimdos gleivinės atveju, rekomenduojama naudoti antibiotikus, kurių poveikis yra labai įvairus, t. Y. Tiems, kurių antibakterinis aktyvumas yra susijęs su daugybe mikrobų padermių.

Tai pateisinama tuo, kad liga yra sumaišyta, o daugelis rūšių ligos sukėlėjų gali sukelti ūminį appendage uždegimą. Vietoj to, kad vartojate platų spektrą antibiotikų, gali būti naudojamas derinys su daugiau nei vienu vaistu.

Sunkesniais atvejais rekomenduojama vartoti klindamiciną kartu su gentamicinu arba Metronidazol. Jūsų vaisto vartojimo trukmė ir dozė priklausys nuo ligos klinikinio eigos ir simptomų sunkumo.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*