Vidurinės nervų sistemos virusinis uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Priklausomai nuo centrinės nervų sistemos viruso uždegimo formos ir priežastinio poveikio, kliniškai pasikeičia.

Virusinis meningitas yra lengvas smegenų ir nugaros smegenų uždegimas, kurio simptomai dažniausiai pasireiškia atsiradusiu padidėjusio intrakranijinio slėgio sindromu. Dėl to pastebimi skirtingo sunkumo, pykinimo ir vėmimo galvos skausmai, psichiniai sutrikimai ir akies disko ypatybės yra akies gydymui. Liga gali būti kartu su karščiavimu ir padangų simptomais, pvz. kaklo standumas, nustatytas paciento tyrimo metu.

Smegenų uždegimas yra būdingas sunkesniam klinikiniam procesui su skirtingais sąmoningumo sutrikimais, karščiavimu ir neurologiniais židininiais požymiais. Šios ligos metu gali pasireikšti epilepsijos priepuoliai, parencija ir galūnių ar pusės kūno paralyžius, galvos skausmo pažeidimo simptomai, sunkumai ar negalėjimas perkelti akių obuolio.

Be to, gali sumažėti raumenų įtampa, atmintis gali sutrikti, gali pasireikšti kalbos sutrikimai, gali atsirasti simptomų, rodančių galvos smegenų pažeidimą (vargo amoralumas, miglota kalba, sunku palaikyti pusiausvyrą, drebulys). Vegetacinės sistemos simptomai yra padidėjęs prakaitavimas, širdies ritmo pokytis ir seilėtekis.

Nugaros smegenų uždegimas gali pasireikšti kaip nugaros smegenų priekinės kampo, baltos medžiagos ar skersinio nugaros smegenų uždegimo uždegimas. Pirmuoju atveju įvyksta asimetriškas paralyžius, paprastai iš visų galūnių, sumažėjęs raumenų įtempimas kartu su padidėjusia skirtingo intensyvumo ir raumenų skausmo temperatūra.

Simptomai pasireiškia be sensorinių sutrikimų (tokie sutrikimai ir disfunkcijos sphinctoriuose būdingi skersinio stuburo smegenų uždegimas ir baltosios medžiagos uždegimas). Po kelių dienų simptomai gali išnykti.

Kitos centrinės nervų sistemos viruso uždegimo formos gali būti: smegenų ir smegenų jungiamojo meningitas, encefalomielitas (arba uždegimas, būdingas generalizuotai centrinės nervų sistemos viruso uždegimui).

Centrinės nervų sistemos viruso uždegimo diagnozė

Centrinės nervų sistemos viruso uždegimas diagnozuojamas remiantis cerebrospinalinio skysčio laboratorinio tyrimo klinikine eiga ir būdingais pokyčiais: padidėjęs pleocitozė (padidėjęs ląstelių kiekis), didelis limfocitų kiekis, nedidelis nautrofilų ir baltymų skaičiaus padidėjimas .

Virusinėse ligose taip pat svarbu įvertinti tam tikros infekcijos simptomus - kartais tik remiantis šiuo konkrečiu etiologiniu veiksniu, lemiančiu ligą. Kai kuriais atvejais taip pat gali būti įrodyta genetinės medžiagos ar antikūnų, susidariusių prieš konkretų virusą, buvimas, kuris taip pat patvirtina atitinkamo ligos sukėlėjo diagnozę, kuri yra atsakinga už centrinės nervų sistemos užkrečiamos ligos simptomus.

Virdamo centrinės nervų sistemos uždegimų diferencijavimui atsižvelgiama į centrinės nervų sistemos bakterines, tuberkuliozines, grybelines ir protozoanines uždegimus, subarachnoidinius kraujavimus, tam tikrų nervų sistemai toksiškų vaistų, neoplastinių pažeidimų, sisteminių ligų, insulto, kai kurių medžiagų apykaitos sutrikimų , hipoksija, psichinės ligos ir kitos ligos, turinčios neurologinius simptomus.

Centrinės nervų sistemos viruso uždegimas

Smegenų infekcijų atvejais acikloviras vartojamas be patvirtinimo (deja, jis veiksmingas tik kai kuriais atvejais) ir gantsikloviru skiriamas pagrįstomis klinikinėmis sąlygomis.

Simptominis virusinės centrinės nervų sistemos uždegimo gydymas susideda iš kovos su smegenų edemu, priešuždegiminiu būdu valdomu epilepsijos priepuolių gydymu. Taip pat svarbu palaikyti sistemos rūgščių ir vandens-elektrolitų metabolizmo pusiausvyrą ir naudoti tinkamą mitybą. Taip pat turėtų būti įgyvendinta reabilitacija po kovos su smegenų edemu ir padidėjusiu intrakranijiniu slėgio sindromu.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*