Virusinė kepenų uždegimas B tipas (hepatitas B)

[Total: 0    Average: 0/5]

Hepatitas B yra ūmi infekcinė liga. Jis vystosi po kelių dienų. Inkubacinis laikotarpis yra 7-12 savaičių. Virusas Hepadna genties atakuoja kepenų minkštimą.

Pažeidžiami hepatocitai, dėl kurių padidėja transaminazių aktyvumas. Infekcija plinta parenteraliniu būdu ir per lytinius santykius. Liga taip pat veikia naujagimius, kurių motinos turi antigeną. Infekcija negali plisti per burną.

Tie, kuriems yra didesnė rizika, yra narkomanai, homoseksualai, heteroseksualai, tatuiruotės parduotuvių vartotojai, prostitutės, kraujo recipientai, hemodializuojami pacientai, sveikatos priežiūros specialistai.

Hepatito B simptomai

Daugeliu atvejų hepatitas B yra asimptominis arba vos simptominis. Pradinėje fazėje vyrauja raumenų ir skeleto skausmai, pykinimas, apetito stoka ir bendro suskaidymo pojūtis.

Tada atsiranda gelta ir padidėja karščiavimas. Pacientai skundžiasi dėl niežėjimo, niežulio ir pilvo pojūčio pilvo. Kai kuriais atvejais stebimas blužnis ir kepenys.

Hepatito B gydymas

Hepatitas B gydomas alfa interferonu. Profilaktiniams tikslams naudojami globulinai su anti-HBs antikūnais ir Engerix vakcina.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*