Vitaelife Pharma Vitamin D3 – Kur pirkti nuomonės, komentarai, kaina,

[Total: 0    Average: 0/5]

Priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate, jums gali prireikti specialios fluorescencinės šviesos arba vitamininis papildas, nes organizmas gali būti D3 deficitas. Tikėtina, kad jums net nereikia žinoti, koks svarbus šis vitaminas yra savo kūno! Panagrinėkime visi, kad yra susijęs su juo.

Kas yra vitaminas D3?

Prieš suprasti, kas yra šio ingrediento pranašumą, jūs turėtumėte žinoti, kas tai yra. Vitaminas D3 yra labiausiai prieinama forma vitamino D. Tai galima gauti iš produktų, paprastai praturtintas skaičius, nors šis skaičius yra gana mažas. Pagrindinis būdas gauti – veikiant saulės spinduliams ant odos. Vitamino būtinas funkcijų savo kūno skaičių, vis dėlto daugelis žmonių negauna pakankamai, ypač žiemą. Tai reiškia, kad teisė maisto papildų. Pagal neseniai apklausa, daugiau nei milijonas žmonių riboto lygio vitamino D tai verta manyti, kad apsaugos nuo saulės, nepaisant to, kad iš jų naudojimas yra akivaizdus, ​​gali būti problema – jie blokuoja vitamino D3 gamybą kūnas. Tai nereiškia, kad jie turi pasiduoti, tiesiog reikia užpildyti spragą D3 iš kitų šaltinių, visų pirma su specialių vitaminų kompleksų pagalba.

Kiek vitamino mums reikia ir kaip jį gauti?

Abu suaugę ir vaikai skatinami nuo 600 iki 4000 vienetų vitamino, bet norint pasiekti šį numerį žiemą yra labai sunku. Maisto medžiagos yra reta, dažniausiai pieno produktai, grūdai ar grūdų, praturtintas šio vitamino stiprinti žmonių sveikatą. Riebi žuvis, pavyzdžiui, lašiša, tunas ir sardinės, taip pat kiaušiniai ir grybai grybai yra natūralūs šaltiniai vitamino norimą, bet sugeria tik tam tikromis sąlygomis, pavyzdžiui, į kūno pakankamai geležies buvimas. Trumpai tariant, gauti vitamino nuo maisto absoliučiais skaičiais yra gana sunku. Norėdami suprasti, kas yra situacija su D3 jūsų konkrečiu atveju pateikti kraujo tyrimas. Tai yra svarbu, nes vitaminas D3 yra susijęs su naudingų savybių skaičius. Panagrinėkime įspūdingiausias iš jų išsamiau. Jūs norite suteikti sau!

Nuotaika stiprinimas

smegenų, yra receptoriai vitaminas D3. Nedidelės medžiagos gali sukelti problemų su nuotaikos, nes jis yra būtinas organizmui gaminti neurotransmiterių, cheminių medžiagų, kurios padeda stabilizuoti emocijas. Jei jūs nuolat pastebėsite sau prislėgta nuotaika ar net kenčia nuo depresijos, manau, yra ne tai, ar tokios problemos vitaminų trūkumas organizme priežastis?

Apsauga širdis

Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad vitaminas D3 gali vaidinti svarbų vaidmenį cukraus kiekio kraujyje reguliavimo ir stiprinti sveikatą ilgalaikėje perspektyvoje. Atminkite, kad visos funkcijos organizme yra tarpusavyje. Kai remti vieną aspektą, pavyzdžiui, kaulų sveikata, remiate visas kitas funkcijas organizme. Poveikis širdies sveikatai puikiai iliustruoja šią situaciją: poveikis yra netiesioginis, tačiau labai svarbu, ypač žmonėms, turintiems polinkį į širdies ir kraujagyslių ligų ar kitų rizikos veiksnių

.

Stiprinti kaulus

Mokslininkai sako, kad vitaminas D3 padeda reguliuoti kalcio ir fosforo organizme, kuris yra svarbus sveikų ir stiprių kaulų. Be to, vitamino reikia augimui ir formavimo naujų ląstelių kaulų struktūrą. Šios medžiagos trūkumas padidina kaulų žalą ir osteoporozės rizika. Stebėti D3 lygio jums reikia visą gyvenimą, senatvėje ne kenčia nuo trapūs kaulai.

Vėžys prevencija

Pagal kai kurių šaltinių, vitaminas D3 gali būti susijęs su vėžio prevencijai, ypač jei augliai gaubtinės žarnos, erekcijos arba krūties vėžio atveju. Teorija yra gana logiška, nes šis vitaminas padeda reguliuoti ląstelių augimą, ir tokiu būdu, potencialiai apsaugo nuo ląstelių susidarymo navikų audiniuose. Tačiau mokslininkai pažymi, kad ši sąskaita reikalauja tolesnio tyrimo. Mokslininkai negalėjo iki galo suprasti vėžio ir vitamino santykius, tačiau kovoti su naudingų medžiagų deficitas bus tikrai ne klaida. Visos priemonės apsisaugoti nuo vėžio, yra tinkamas.

Atminties konsolidavimas

Vitamino D3 receptorių smegenyse yra būtina ne tik kontroliuoti emocijas. Kai susiduria su reikiamų medžiagų deficito, receptoriai negali normaliai funkcionuoti, o tai padidina demencijos riziką. Moksliniai tyrimai rodo, kad pažinimo problemų rizika tampa keturis kartus didesnė tiems, kurie turi mažą lygį vitaminas. Jei žinote, kad esate ne rizika susirgti Alzheimerio liga ar kitų tokias ligas, būtinai sekite D3 lygį. Tai padės jums išlaikyti gerą atmintį senatvėje.

stiprinant imuninę sistemą

Vitaminas D3 jūsų kūnas turi atkurti sveikatą. Ląstelės, teikiančios imuninę sistemą reikia vitamino D3 atsikratyti ligų sukėlėjus, pavyzdžiui virusų ir įvairių bakterijų. Kai vitamino D3 lygis yra labai sumažintas, o deficitas prasideda, galite pastebėti, kad jūs gaunate nedarbingumo daug dažniau. Faktas yra tas, kad jūsų kūnas tiesiog praranda normalų gebėjimą kovoti su infekcija. Žiemą ši problema tampa ypač aktuali. Vitaminas kompleksas padės to išvengti.

stabilizavimas kraujospūdžio

Ekspertai teigia, kad vitaminas taip pat vaidina svarbų vaidmenį šioje sistemoje, kuri kontroliuoja kraujo spaudimą. Vitamino trūkumas didina problemas su slėgio, ypač žmonėms, kurie yra linkę į juos. Pilnas diagnozė organizmo. Gal vietoj vaistų off slėgio jūs tiesiog išimkite iš D3 deficitas.

Normalus virškinimo sistema

Vitaminas D3 vaidina svarbų vaidmenį uždegiminių procesų žarnyne slopinimas. Žmonių, kenčiančių nuo dirgliosios žarnos sindromo, paprastai apibūdinamas trūkumas šio vitamino. Trūkumas rezultatai padidėjusios uždegimo procesą virškinimo trakto, kuris sustiprina ligos simptomus. Jei kenčia nuo šios ligos, pabandykite ne tik laikytis tinkamos mitybos, stabilizuoti mikrofloros būklę, bet ir atlikti kraujo tyrimą, kad atmesti galimą deficitą D3.

Geriausi sportiniai rezultatai

Vitaminas D3 padeda padidinti raumenų jėgą, gerina pusiausvyrą ir suteikia gerų rezultatų, dalyvauja metabolizmo raumenis. Trumpai tariant, šio vitamino vartojimas padės jums gauti į formą! Jei planuojate dalyvauti sporto varžybose ar tiesiog norite greičiau numesti svorio, būtinai apsvarstyti šį faktą.

Galima apsauga nuo diabeto

Pagal kai kurių šaltinių, vitaminas D3 padeda reguliuoti insulino lygį. Ši medžiaga padeda stabilizuoti gliukozės kiekį kraujyje, nes jis palaiko insulino poveikį ir suteikia sveikatą prie kasos ląsteles. Šis kompleksas poveikis yra labai svarbus, todėl žmonės su diabetu bet kokio tipo ar kuriems gresia susirgti šia liga, būtinai reguliariai stebėti ne tik gliukozės kiekį kraujyje, bet vitamino D kiekį.

About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "