Whipple ligų simptomai patys su karščiavimu

[Total: 0    Average: 0/5]

Whipple liga (Morbus Whipple, žarnyno lipodistrofija) yra labai reta žarnų liga. Whipple liga pasireiškia karščiavimu, viduriavimu, pilvo skausmu, sąnarių negalavimais, limfadenopatija, svorio kritimu, hiperpigmentacija ir serumo uždegimu. Laikui bėgant gali atsirasti suaugusiųjų celiakija (virškinimo ir žarnyno sutrikimai, susiję su grūdų glitimo netolerancija). CzAsami taip pat yra susijęs su anemija, odos spalvos pakitimu, endokarditu ar pleuritu.

"Whipple" ligą sukelia gramteigiamas Tropheryma vibracinis lazeris. Šios bakterijos antigeniškai panašios į B ir D grupių streptokokus ir "Shigella flexneri".

Whipple ligos diagnozė

Diagnozei atlikti atliekama biopsija su žarnynu. Porūšys dažniausiai imamas duodenoskopijos metu. "Whipple" liga sergantis plonasis žarnynas turi daugybę makrofagų. PAS-teigiamų makrofagų buvimas plonosios žarnos gleivinėje būdingas ligai ir lemia diagnozę.

Whipple ligos gydymas

Whipple liga gydymas yra susijęs su ilgalaikiu antibiotikų vartojimu. Geras poveikis pastebimas po tetraciklinų ir chloramfenikolio.

Jei teisingai gydoma, trumpalaikė prognozė yra gera. Prognozę dar labiau sustiprina recidyvai ir centrinės nervų sistemos įtaka. Ilgainiui Whipple liga dažnai sukelia didžiulį sunaikinimą.
Zhaneta Malec

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*