Ypač svarbu tinkamai sudaryti kojines

[Total: 0    Average: 0/5]

Arseno polineuropatija yra liga, pasireiškianti nervų sistemos sutrikimais, atsirandančiais dėl apsinuodijimo arseno. Šiuo metu arseno polineuropatijos retai pastebimos ir gali būti ūminės ar lėtinės.

Apsinuodijimas gali atsirasti dėl piktnaudžiavimo arseno vaistiniais preparatais arba vartojant maisto, užteršto insekticidais. Ūminis apsinuodijimas, kurio metu pastebimi virškinimo trakto simptomai (pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas), retai yra arseno polineuropatijos priežastis. Tai dažniau pasireiškia lėtiniu apsinuodijimu.

Arseno polineuropatijos simptomai

Arseno polineuropatija siejama su sunkia parestezija ir skausmu. Sutrikimai ir jutimo sutrikimai yra simetriški. Didžiausias sutrikimų intensyvumas pastebimas rankose ir kojose.

Visos keturios galūnės ir bagažinės raumenys gali būti pažeistos sunkiomis formomis. Atsižvelgiant į parenso sunkumą, atsiranda daugiau ar mažiau raumenų atrofijos.

Neurologinio tyrimo metu sukelti sunkūs galūnių refleksai turi būti susilpnėję arba atvirkščiai. Jautrumo sutrikimai yra skausmo, parestezijos ir sutrikimo forma arba visiškas jausmo pašalinimas.

Be to, arseno polineuropatija rodo tipinius odos pažeidimus, tokius kaip pleiskanojimas, keratozė ir rudos spalvos odos tonusas. Ant vinių atsiranda skersai ir balti dryžiai. Skirtingai nuo apsinuodijimo juosmeniu, arseno polineuropatija nerodo plaukų slinkimo.

Arseno polineuropatijos gydymas

Arseno polineuropatijos gydymas susideda iš farmakologinio preparato, kurio sudėtyje yra BAL, vartojimo. Be to, reikia atsižvelgti į bendrą paciento būklę ir sudaryti sveiką mitybą.

Patartina naudoti preparatus, turinčius bendrą stiprinimo efektą. Reikėtų rekomenduoti vitaminus, ypač tais atvejais, kai yra įtarimas avitaminozės sambūvio.

Svarbu tinkamai pasirūpinti pacientu. Ypač svarbu, kad galūnės būtų tinkamai išdėstytos ir kad būtų išvengta susitraukimo, ypač rankose ir kojose. Jei paciento klinikinė būklė leidžia, kaip įmanoma anksčiau rekomenduojama pasyvius judesius ir masažą. Vaikščiojimo bandymai gali būti atliekami tik tada, kai pakanka apatinių galūnių stiprumo.

Dėl arseno polineuropatijos, kurią sukelia vaistai, būtina nedelsiant nutraukti šiuos preparatus. Pagerėjimas yra labai lėtas, simptomai išnyksta praėjus dešimčiai ar net kelis mėnesius.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*