Žingsnis po žingsnio uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Ūminis bakterinis prostatitas yra būklė, kuriai būdingas staigus klinikinis karščiavimas, drebulys, skausmas tarpinėse ir sakralinėse srityse. Be to, šlapinimosi metu yra sutrikimų kepimo forma, šlapimo srauto silpnėjimas, po šlapimo praeinantys jausmai.

Pacientai taip pat gali pranešti apie sisteminius simptomus, tokius kaip nuovargis, bloga savijauta, prakaitavimas naktį ir apetito praradimas. Labai svarbu anksti diagnozuoti ir įgyvendinti tinkamą gydymą, nes dažnai pasikartoja ligos pobūdis ir pavojinga komplikacijų atsiradimo rizika, pvz. kitais metais. septicemija, abscesas, infekcijų perdavimas kitiems urogenitalinio regiono organams arba pilvo ertmėje.

Prostatos tyrimo metu stebima prostatos jautrumas ir skausmas, prostata plečiama, pašildoma, o po tyrimo ar jo metu gali išsiskleisti balta sekrecija. Bendrame laboratoriniame šlapimo tyrime pastebima didžiausia baltųjų kraujo kūnelių koncentracija (taip pat ir bendrame kraujo serumo tyrime), kartais su daugybe bakterijų.

Rekomenduojama pašalinti vairo absceso vaizdą, bent jau ultragarsu. Ūminio prostato gydymas apima antibiotikų vartojimą į veną, o po to, kai pagerėja paciento klinikinė būklė, galima vartoti geriamųjų vaistų. Gydymas turėtų trukti apie 4-6 savaites. Hospitalizacija yra būtina šlapimo sustojimo atvejais.

Lėtinis prostatitas

Lėtinis hemolitas yra dažna šlapimo takų infekcijos priežastis. Pacientai dažnai nesiskundžia jokių problemų, jei pasireiškia simptomai, jie nėra tokie greitieji ir nėra labai sunkūs, kaip ir ūminio prostatos uždegimo atveju.

Daugelis pacientų praneša apie diskomfortą tarpvietės srityje, skausmą sėklides, burnos skausmą, kartais degina šlapinimosi metu ir dažną šlapimo nelaikymą. Paprastai liga praeina be karščiavimo, gali atsirasti tik po febrilų būsenų. Dėl gydymo reikia naudoti antibiotiką, veikiantį tam tikrą bakterijos padermę, sukeliančią ligą tam tikru atveju.

Be to, lėtinio prostato gydymas palaikomas naudojant nesteroidinius priešuždegiminius vaistus. Nepaisant greito ir gero atsako, gydymas negali būti nutrauktas, tačiau vaistas turi būti vartojamas apie 6 savaites.

Lėtinis dubens skausmo sindromas

Chroninis dubens skausmo sindromas diagnozuojamas, kai simptomai išlieka 3 mėnesius. Pacientai skundžiasi skausmu kryžiaus, tarpos, gaktos simfizės ir išorinės šlaplės išėjimo zonoje. Be to, šlapimo takų susilpnėja ir pacientai praneša apie seksualines problemas.

Lėtinio dubens skausmo sindromo diagnostikoje buvo naudojamas šlapimo tyrimas prieš ir po intensyvaus prostatos masažo. Mikroorganizmų ir leukocitų kiekio padidėjimas šlapime po masažo, lyginant su pradine būsena, rodo lėtinį prostatos uždegimą.

Tačiau jei sąlyga susijusi tik su leukocitų skaičiaus padidėjimu, tada diagnozuojamas uždegiminio pobūdžio lėtinis dubens skausmo sindromas (jei leukocitų ar bakterijų skaičius nesikeičia, diagnozuojama sindromas, bet ne uždegimas) .

Lėtinio dubens skausmo gydymui antibiotikai yra skiriami kelias savaites. Prostatos liaukos masažas, termoterapija ir kai kuriais klinikiniais atvejais netgi psichoterapija.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 227 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*